Betboo yeni giriş

Semt pazarı Portakal AVM'ye taşındı

Yerel market zinciri olan Portakal AVM, semt pazarı kültürüne farklı bir soluk getirdi. AVM'nin önünde hafta sonları tezgah kurularak, semt pazarı fiyatına sebze meyve satılıyor. Müşterilerin kredi kartı gibi pek çok avantajı var.

Semt pazarı Portakal AVM'ye taşındı

Samsun'da 3 farklı şubeyle hizmet veren Portakal AVM, 'Hafta sonunuz pazar olsun' sloganıyla uygulamaya geçirdiği pazar uygulamasıyla dikkatlerine üzerine çekiyor. Semt pazarı fiyatlarında hatta getirdiği avantajlarla müşterilerine hizmet veren Portakal AVM, yenilikleriyle adından söz ettireceğe benziyor. 

Samsun'un İlkadım İlçesi'ndeki Kalkancı Şubesi'nde hayata geçen uygulamayla cumartesi ve pazar günleri müşteriler pazar alışverişini yapabiliyor. Kredi kartı, ticket ve multinet gibi avantajların da kullanılabildiği alışverişte, yine ev ihtiyaçları olan her türlü malzeme avantajlı fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Temizlik ürünlerinden, gıdaya her türlü ürün uygun fiyatıyla Portakal AVM müşterilerine sunuluyor. 

Uygulamayla ilgili bilgi veren Portakal AVM ortaklarından Erdoğan Saraç, "Samsun'un yerel market zinciri olarak farklı projeler hayata geçirmek için çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatların yanında semt pazarı ile ilgili de bir çalışma yaptık. Sadece cumartesi ve pazar günleri kurduğumuz tezgahlarda, uygun fiyata sebze meyve satışına başladık. Müşterilerimizden olumlu tepkiler alıyoruz. Yine sebze ve meyve almak isteyen müşterilerimiz kredi kartı ile alışveriş yapabiliyor, Multinet ve Ticket gibi kartlarını kullanabiliyor" dedi. 

Portakal AVM, yakında evlere özel olarak sunacağı hizmetlede çok konuşulacağa benziyor.

Yazar: Haberci
portakal avm samsun portakal market avmde semt pazarı yeni nesil semt pazarı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş