Münevver Uğurlu yazılarıyla gazetemizde

İş dünyasının sevilen yüzü, SAMİKAD Başkanı Münevver Uğurlu, yarından itibaren yazılarıyla kupurhaber.com'da okuyucularıyla buluşacak.

Münevver Uğurlu yazılarıyla gazetemizde

Samsun İş Kadınları Derneği (SAMİKAD) Başkan Münevver Uğurlu, güncel konulardan derleyeceği yazılarıyla www.kupurhaber.com'da yer alacak.

Girişimciliği ve kadınlara yaptığı liderliğiyle ismini sık sık kamuoyunda duyduğunuz Münevver Uğurlu, yazılarıyla internet gazetemizin köşelerini süsleyecek. Kadınların iş dünyasındaki yeri, güncel ve ekonomik konularda yazılar kalema alacak olan Uğurlu, "Yeniliğe ilk adımlarını atmış kupurhaber.com'da yazılara başlamak beni heyecanlandırıyor. İnşallah okuyucularıma da verimli olabilirim. İnsan hayatında şöyle düşünüldüğünde yazacak o kadar çok konu var ki, hepsini dilimiz döndüğünce bu gazetenin köşesinde sizlere sunacağım. Bu imkanı tanıyan başta Yayın Yönetmeni Mehmet Ertuğrul olmak üzere editör kadrosuna teşekkür ederim" diye konuştu.

kupurhaber.com editörleri olarak Münevver Uğurlu'ya aramıza 'hoşgeldin' diyor, yarınki ilk yazısını merakla beklediğimizi belirtmek istiyoruz.

Yazar:
münevver uğurlu köşe yazısı samikad başkanı iş dünyası yazı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.