Betboo yeni giriş

Güçlü Türkiye'nin güçlü ili Kastamonu

Kastamonu milletvekilleri, il ve belediye başkanı Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın makamına çıktı. Heyet, şehirdeki projelerle ilgili, "Güçlü Türkiye'nin güçlü ili Kastamonu'yu oluşturacağız" diyerek Bakan'dan destek istedi.

Güçlü Türkiye'nin güçlü ili Kastamonu

AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Murat Demir ve Metin Çelik, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile AK Parti İl Başkanı Halil Uluay, Maliye Bakanı Naci Ağbal’ı ziyaret etti. Heyet, önce Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kastamonu ziyaretinde projelere vereceği maddi destek sözünü hatırlattı ardından ise sürdürülebilir turizm kapsamında kent merkezinde cazibe alanı oluşturmaya yönelik projelerini bir bir anlattı. 

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Bakan Ağbal’dan, Gölpark Rekreasyon alanı, Kültür Merkezi ve Spor Kompleksi, Nasrullah Camii Meydanı Projesi, Bakırcılar Çarşısı Cephe İyileştirme Projesi, 2. Etap Sokak Sağlıklaştırma ve Cephe İyileştirme Projesi, Korunması gerekli doku ve sokakların alt yapı ve yol düzenleme çalışmaları ile sokakları sağlıklaştırma ve kentsel tasarım projesi ve Atıksu Arıtma Tesisi projesiyle ilgili destek istedi. 

Kastamonu’yu hızla çehresini değiştirecek projelerin öneminden de bahseden Başkan Babaş, Bakan Ağbal’a hazırladığı dosyayı da sunarak “Sağlayacağınız destekle Güçlü Türkiye’nin güçlü İli Kastamonu’yu oluşturacağız. Bu nedenden ötürü sunduğumuz projelerimizin önemi çok büyük” dedi. 

Yazar: Haberci
kastamonu projeler maliye bakanı naci ağbal kastamonu heyeti maliye bakanlığı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş