Betboo yeni giriş

'Sonum Özgecan'ın katili gibi olacak' deyip ölmek istedi

Geçtiğimiz günlerde Özgecan Aslan'ın katilinin cezaevinde öldürülmesinin ardından ilginç bir olay yaşandı. 23 yaşındaki Necla'yı boğazından keserek öldüren katil, 'Sonum Özgecan'ın katili gibi olacak' deyip intihar etti. #sonumözgecan etiketi TT listesine girdi.

'Sonum Özgecan'ın katili gibi olacak' deyip ölmek istedi

Zonguldak'ta 23 yaşındaki Necla Sağlam'ı boğazını keserek öldüren Tolga K. 'sonum Özgecan'ın katili gibi olacak' diyerek intihara teşebbüs etti. İntihar olayının duyulmasının ardından sosyal medyada #sonumözgecan etiketi açıldı. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda (TTK) memur olan 23 yaşındaki Necla Sağlam'ı boğazını keserek öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan 34 yaşındaki Tolga K., iddiaya göre 'sonum Özgecan’ın katili gibi olacak' diyerek birbirine bağladığı çarşaflarla kendini demir parmaklıklara asarak ikinci kez intihara teşebbüs etti. Çarşafların çözülmesiyle yere düşen ve durumunun iyi olduğu belirtilen Tolga K., Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi. 

Yalnız başınayken çarşafın bir ucunu pencerenin demir parmaklarına, diğer ucunu da boyuna bağlayan Tolga K., kendisini boşluğa bıraktı. Ancak attığı düğüm çözülünce Tolga K. yere düştü. Gürültü üzerine havalandırmaya çıkan gardiyanlar ve diğer mahkumlar Tolga K.’ya müdahale etti. Tolga K., daha önce de Zonguldak M Tipi Kapalı Cezaevi'nde meyve bıçağıyla boğazını, kollarını ve göğsünü keserek intihara teşebbüs etmişti.

 

Sosyal medyadaki bazı paylaşımlar ise şöyle: 

@sisecioglu: "Sonum Özgecan" ALLAH VAR. vırt kanunun zırt maddesine güvenip kadınlara kıymayın. ilahi adalet tecelli eder, yatacak yeriniz olmaz.

@YoncaOzdemir61 Bu kadar öldürülmekten korkuyordun madem ne halt yemeye kizi katlettin. ölmeyi bile becerememissin. Sonum Özgecan

@orkinoshanim "Sonum Özgecan" Salak canlı, Özgecan' ın katili ölerek kurtuldu. Umarım kendini öldürmeyi başaramazsın.

‏@gundem_otuzbes 'Sonum Özgecan'ın katili gibi olacak' dediği iddia edilen Necla Sağlam'ın katili, ikinci kez intihar etmeye çalıştı 

‏@ezgiiksp Sonum Özgecan'ın katili gibi olacak diyip intihar eden şerefsiz! Umarım daha beter olursun!

‏@byarim "Sonum Özgecan'ın katilinin sonunun gibi gibi olacak" korkusu da yeter size 

‏@PerestideZ Gözleri umutlu, gülüşü masum, elleri tomurcuk;
Adın baharlarda yaşayacak, gül yüzlü çocuk...

#ÖzgecanAslan "Sonum Özgecan"

Yazar: Haberci
özgecan katili cezaevinde intihar neclanın katili intihar sonumözgecan
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş