Betboo yeni giriş

Minik ellerden büyük bağış

Denizli'de ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunan Sevgi Eli'ne minik yürekler bağış yaptı. Küçücük elleriyle getirdikleri yardımları, başka arkadaşlarına verilmesi için bıraktı.

Minik ellerden büyük bağış

Hayırsever yardımlarını ihtiyaç sahipleri ile buluşturan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, Denizli Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu öğrencilerini ağırladı. Minik öğrencilerin Sevgi Eli’ne yaptığı anlamlı bağış büyük takdir topladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu öğrencileri düzenledikleri Eko Okul Şenliği kapsamında “İhtiyacın Yoksa Sevgi Eli’ne Bağışla” adlı bir kampanya başlattı. Bu kapsamda minik öğrenciler kullanmadıkları kıyafet ve oyuncakları bağışlamak üzere Sevgi Eli’ni ziyaret etti. Etkinliğe, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Sevgi Eli Sorumlusu Selma Yıldız, Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu Müdürü İlkay Şahin Çağırıcı ve minik öğrenciler katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, miniklere yardımlaşmanın önemini anlattı. 

Sevgi Eli’nin çalışmaları hakkında öğrencilerle sohbet eden Gökoğlan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli 11 yıldır, hayırseverlerimizin yardımlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla buluşturuyor. Bu anlamlı yardımların en güzeli sizin gibi yaşı küçük, merhameti büyük öğrencilerimizden geliyor. Sizler daha şimdiden gösterdiğiniz iyilik ve paylaşma duygularıyla geleceğimiz adına bizlere büyük umut oldunuz. Size ve ailelerinize teşekkür ediyorum” dedi. Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli’nin bir diğer ziyaretçisi ise Sarayköy Atatürk Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri oldu. Sevgi Eli Sorumlusu Selma Yıldız tarafından ağırlanan öğrenciler Sevgi Eli’nin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

Yazar: Haberci
denizli sevgi eli minik eller bağış İhtiyacın Yoksa Sevgi Eli’ne Bağışla
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş