Erdoğan'ın kızı Sümeyye'nin nikah davetiyesinde görülmemiş detay

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye'nin nikah davetiyesinde önemli bir detay yer alıyor. Türkiye'nin gündemindeki nikah öncesi bu ayrıntı çok ses getirir.

Erdoğan'ın kızı Sümeyye'nin nikah davetiyesinde görülmemiş detay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar'ın Yahya Kemal Bayatlı Gösteri Merkezi'nde yapacağı nikah öncesinde davetiyedeki o detay dikkat çekti. 

Kırmızı kalın çizgiyle Sümeyye ve Selçuk'un baş harfi olan 'S'nin öne çıktığı davetiyede çiçek ve çelenk göndermek isteyenlerin bunun yerine TSK Mehmetçik Vakfı, TSK Dayanışma Vakfı ve Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı'na gönderilmesi istendi. 

Emine ve Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye ile Canan ve Özdemir Bayraktar çiftinin oğulları Selçuk'un 14 Mayıs Cumartesi saat 15:00'da yapacağı nikah öncesinde ortaya çıkan bu ayrıntı 'Ülkede matem Saray'da düğün' diyenleri dumura uğratacak.

Sosyal medyada öne çıkan "Türkiye her gün acı haberlere uyanırken Saray'ın düğün hazırlıkları tam gaz devam ediyor" eleştireleri, davetiyede dahi gösterilen hassasiyetle çürümüş oldu. 

YOLLAR TRAFİĞE KAPANACAK
Öte yandan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü İstanbul Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek programları nedeniyle alınacak emniyet ve trafik tedbirleri kapsamında 14 Mayıs 2016 günü saat 00.15’den tedbirlerin bitimine kadar araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirtilmiştir” denildi.

Yazar: Haberci
sümeyye erdoğan nişanlısı sümeyye erdoğan düğün cumhurbaşkanı erdoğanın kızı selçuk bayraktar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.