Gençlerden Erdoğan'a soru yağmuru. Canlı yayında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Gençlerle Büyük Buluşma' programı için canlı yayına çıktı. Gençlerle bir araya gelen Erdoğan, onların ülke ve genel konularla ilgili sorularını tek tek cevapladı.

Gençlerden Erdoğan'a soru yağmuru. Canlı yayında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATV ve A Haber kanallarının ortak yayını ile ekrana gelen “Gençlerle Büyük Buluşma” programına konuk oldu. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen programda Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerin gündemdeki konulara ilişkin sorularını cevapladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan programda, yeni hükümetin kurulma süreci, yeni Anayasa çalışmaları, başkanlık sistemi, milletvekili dokunulmazlıkları, partili Cumhurbaşkanlığı önerisi, engellilerin kamuda istihdam edilmesi, AB ile ilişkiler ve vize konusu, Suriye krizi, Beşiktaş’ın şampiyonluğu gibi konuların da içinde olduğu gündemdeki pek çok konu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Erdoğan, "Bazı entel danteller, operasyonlarımıza laf söylemeye kalkıyor. Terör bitmeden operasyonlar bitmeyecek. Hiç endişeniz olmasın. Bizi izlemeye devam edin. Bu canilerin okul diye, hastane diye derdi yok; yakıyor, yıkıyorlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluştu.

Yazar: Haberci
cumhurbaşkanı erdoğan erdoğan gençlerle buluşma erdoğana soru soran gençler
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.