Vefa bu olsa gerek!

AK Parti'de 3 dönem milletvekilliği yapan Ahmet Yeni'nin babasının cenazesi sessiz sedasız memleketi Bafra'da toprağa verildi. Milletvekili Yeni, babasının cenazesini kıldırdı.

Vefa bu olsa gerek!

AK Parti İstanbul İl Koordinatörü olan ve 22.23. ve 24. Dönem Samsun Milletvekilliği yapan Ahmet Yeni'nin babası Mustafa Yeni, yakalandığı hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Yeni'nin cenazesi, Bafra Büyük Cami'de öğleyin kılınan cenaze namazından sonra Asri Mezarlık'taki aile kabristanlığında toprağa verildi. Milletvekili Ahmet Yeni, babasının cenazesini kıldırdıktan sonra cenazeye katılanlardan helallik istedi. 

Cenazeye Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra Belediye Başkan Vekili İsmail Kurt, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti eski Milletvekilleri Mehmet Kurt ve Fatih Öztürk ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Cenazenin olduğu saatte AK Parti'nin 2. Olağanüstü Kongresi olması nedeniyle siyasetçilerin büyük çoğunluğunun cenazeye katılmadığı görüldü. AK Parti'nin kurulduğu günden bu güne hizmet veren bir milletvekilinin en yakınını kaybettiği bir günde, yalnız bırakılması ise vatandaşlarca dillendirildi.

Yazar: Haberci
ahmet yeni bafra cenaze mustafa yeni cenazesi samsun milletvekili ahmet yeni siyasette vefa
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor