Betboo yeni giriş

Öğrencilere anlam dolu yaz okulu

TÜGVA Samsun İl Temsilciliği, 20 Haziran-24 Temmuz arasında erkek öğrencilere ücretsiz yaz okulu açıyor. Katılımcılara, Kur'an-ı Kerim'den ibadete, itikattan ahlak konularına kadar pek çok ders verilecek.

Öğrencilere anlam dolu yaz okulu

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilciliği, 11 ile 18 yaş arasında erkek öğrencilere Atakum Gençlik Merkezi'nde unutulmayacak bir yaz okulu açıyor. Kur'an-ı Kerim dersleri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) hayatı gibi dini konuların yanında yüzme, okçuluk gibi spor dallarının da uygulanacağı yaz okuluna kayıt için geç kalmadan kayıt yaptırılması isteniyor.

Yaz Okulu kayıtlarıyla ilgili açıklama yapan TÜGVA İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, 11-18 yaş arası erkek öğrencilere yönelik 20 Haziran'da başlayan ve 24 Temmuz'da sona eren bir program hazırladıklarını söyledi. Durmuşoğlu, "Yaz okulunda dini olarak Kur'an-ı Kerim dersleri, Peygamber Efendimiz (SAV) hayatı, itikat, ibadet ve ahlak konuları işlenirken, futbol, okçuluk, bilgi yarışması, vapur gezisi, film gösterimi, yüzme, play station, binicilik, bowling, kültürel gezi ve seminerler de gerçekleştirilecek" dedi.

Kontenjanların sınırlı olduğunu söyleyen Hakan Durmuşoğlu, kayıt yaptırmak isteyenlerin 0552 228 84 82 numaralı telefonla iletişime geçebileceğini ifade etti.

Yazar: Haberci
tügva yaz okulu hakan durmuşoğlu samsun yaz okulu Atakum Gençlik Merkezi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş