Türk askeri PKK'ya geçit vermiyor

Kahraman Türk askeri, hain planlarını hayata geçirmek isteyen PKK'lı teröristlere geçit vermiyor. Örgütün saldırılarına misliyle cevap verilince, teröristler ya ölüyor, ya kaçıyor

Türk askeri PKK'ya geçit vermiyor

OPERASYONLAR SÜRÜYOR
Son günlerde üst üste hain saldırılarda bulunan terör örgütü PKK, asker ve vatandaşları hedef almaya devam ederken, hiç beklemedikleri zamanda planları alt üst oluyor. Örgütün son yaptığı saldırılar, askerlerimizin anında ve taktiksel olarak verdiği ateşle amacına ulaşamadan son buluyor. İstihbarat ekipleri de, Ankara gibi büyükşehirlerde eş zamanlı operasyonlarını sürdürüyor.

BOMBA ELİNDE PATLADI
Vatandaşlarımızı, emniyet ve askerlerimizi hedef alan hain saldırılar düzenlemeyi planlayan PKK militanları, son günlerdeki ağır saldırıların ardından iyice köşeye sıkıştı. Önceki gün, bombalı düzenek koymak isteyen bir PKK militanı yanlışlıkla kendisini havaya uçurdu. Yine gece karakollara saldıran PKK'lılar, askerimizin cevaplarıyla ne yapacağını şaşırıp kaçmaya başlıyor. 

KAÇACAK YER ARIYORLAR
Seçimlerin ardından düğmeye basan terör örgütü, ülkede kaos yaşatmak istese de, Türk jetlerinin bombaları ve istihbarat ekiplerinin önce davranmasıyla büyük hüsrana uğruyor. Şırnak ve Gaziantep'te yaşanan saldırılarda, bazı askerlerimiz yaralanırken, ağır silahlarla PKK'ya karşılık verildi. Herkesin uyuduğunu planlayan PKK, Türk askerinin saldırısıyla etkisiz hale getiriliyor.

Yazar:
pkk saldiri karakol bomba turk askeri pkkya gecit vermiyor jandarma militan
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.