Betboo yeni giriş

Türkler vatan nasıl savunulur dünyaya öğretti o reklam gerçek oldu

15 Temmuz'da TSK'nın içerisindeki hainlerce yapılmaya çalışılan darbe teşebbüsüne Türk milleti gereken yanıtı verdi. Dünya, vatan nasıl savunulur Türklerden öğrendi. O reklamdaki bayrak sahnesi de gerçek oldu.

Türkler vatan nasıl savunulur dünyaya öğretti o reklam gerçek oldu
Haberin videosu için tıklayın!

Türkiye'de seçilmiş hükümeti hain bir planla yıkmak isteyen TSK içerisindeki hainlerin planı tutmadı. Belki de dakikalar farkıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmaris'te tatil yaptığı otelde öldürülmekten kurtarıldı. Kendi vatandaşının üzerine mermi sıkan, TBMM'yi bombalayan hainler tek tek yakalanıp yargıya çıkartıldı. 

Tüm bu yaşananlara en güzel cevabı milletin 'Reis' diye andığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı oldu. Herkesi vatanını savunmak ve yapılana 'dur' demek için meydanlar çağıran Erdoğan'a halk destek verdi. Vatandaşlar ellerindeki Türk bayraklarıyla hainlerin kullandığı tankların ve silahlarn önüne kendisini attı. Şehit verdiğimiz, masum insanların öldüğü olaylarda hainler emellerine ulaşamadı. 

Ellerinde bayraklarla meydanlara koşan millet, "Millet Eğilmez" adıyla yayınlanan reklamdaki olayı canlandırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendi sesiyle okuduğu İstiklal Marşı'nın fonda duyulduğu reklamda bir kişinin Türk bayrağını indirmeye kalkışmasıyla 7'den 70'e herkes işini gücünü bırakıp yere düşmek üzere olan bayrağı kurtarmaya gitmesini anlatıyordu. 

"Allah hainlere fırsat vermesin" Amin.

İşte o reklam filmi:

Yazar: Haberci
reklam gerçek oldu bayrak reklamı darbe teşebbüsü vatan nasıl savunulur
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş