Ünlü komedyen Atalay Demirci, FETÖ üyeliğinden gözaltında. Gülen ile fotoğrafı çıktı

Twitter hesabı hacklenen ve konuşmaları ifşa edilen ünlü komedyen Atalay Demirci, gözaltına alındı. Röportaj için giden Beyaz Tv muhabirinin de yüzüne tükürdüğü Demirci'nin Fethullah Gülen ile ilgili fotoğrafı da ortaya çıktı.

Ünlü komedyen Atalay Demirci, FETÖ üyeliğinden gözaltında. Gülen ile fotoğrafı çıktı

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yeteneksizsiniz'e katılarak birinci olan ve milyonların beğenisini toplayan Atalay Demirci'nin twitter hesabı üzerinden yaptığı iddia edilen yazışmaları kamuoyunun tepkisini çekmişti. Ankara'da terörle mücadele şube ekipleri tarafından gözaltına alınan Atalay Demirci'nin Fethullah Gülen ile de çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. 

Atalay Demirci'nin Hakan Şükür ve Enes Kanter ile yaptığı konuşmalar da, "Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar" dediği iddia ediliyordu. Atalay Demirci, röportaj verdiği Beyaz Tv muhabirinin de hışmına uğramış ve yüzüne tükürülmüştü. Web sitesini barındırdığı şirket de Demirci'nin yayınlarını durdurmuş durumda şuan hizmet veremiyor.

FETHULLAH GÜLEN İLE FOTOĞRAF
 Atalay Demirci'nin Fethullah Gülen ile çekilmiş bir fotoğrafı da sosyal medyada dolaşıyor. 4 kişilik bir heyetin içerisinde olan Atalay Demirci'nin çok küçük yaşta olduğu görülüyor. 

 

ATALAY DEMİRCİ AÇIKLAMASI
Sosyal medyadaki paylaşımların ardından Atalay Demirci, instagram'dan bir açıklama yapmıştı. Atalay açıklamasında "Anne Babasını küçük yaşta kaybetmiş ve Yetiştirme Yurtlarında büyümüş, yani Annesi de Babası da Devlet olan ve Devletin ekmeğini yiyerek büyümüş, küçük yaştan itibaren en ufak bir kötü alışkanlığa ya da illegal gruplara meyletmemiş, her zaman Allah'ın muhafazasını iliklerine kadar hissetmiş bir kardeşiniz olarak, şu an bu ithamlarla karşı karşıya kalmanın şoku ve üzüntüsü içerisindeyim. Söz konusu örgütle geçmiş yıllarda Okullarında ve Dersanelerinde işim gereği gösteriler yapmışlığım aşikardır. En az Ülkemizin yöneticileri, iş adamları, sporcuları, sanatçıları ve diğer kesimleri kadar temasım olmuştur. Safiyane niyetle sadece dinimi daha doğru yaşamama vesile olan insanların yönlendirmeleri neticesinde, bana bu anlamda da faydaları olmuştur. Yaptığım mesleğin zeka seviyesine yakışmayacak bir aptallığın içerisine düşmenin mahçubiyetini yaşamaktayım. Bu manada içinde bulunduğum durumun bir hata olduğunu kabullenmem ile birlikte, son zamanlardaki oluşan örgütsel yapının ve getirdiklerinin rahatsızlığını yaşamış ve yaşanan 15 Temmuz gecesi Fettullah Gülen Terör Örgütü tarafından yapılan darbe girişiminden sonra benim de herkes gibi fikrim değişmiştir ve Ankara Kızılay Meydanına çıkıp bu hain terör örgütünü lanetlemiş ve kendi sosyal medya hesaplarımdan da örgütle ilgili görüşlerimi bildirmişimdir" demişti.

ATALAY DEMİRCİ KONUŞMALARI?
Demirci'nin, sosyal medyada  FETÖ yanlısı paylaşımlarla büyük tepki çeken Enes Kanter'e, 29 Temmuz tarihli olduğu öne sürülen mesajda "Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar, dur bakalım geleceğiz gibi biz de oralara, ne olur dua et, Allah'a emanet ol" dediği iddia ediliyor. 

Konuşmada Enes Kanter'in ise "Şu an bende biraz sıkışığım abi. İleride olabilir de ama şu an biraz zor olabilir. Kusura bakma abi bizde diğer taraflarada da yetişmeye çalışıyoruz yoksa bir çok Hizmet duracak Allah korusun" dediği öne sürüldü. 

Daha önce yapılan, 22 Haziran tarihli konuşmada ise Hakan Şükür'ün "Benim alanıma bakıyorum, halime bakıyorum sıfırlandık. Neydik ne olduk. Nasıl bir sınav. Ev araba boyuna masraf kimse yardım etmedi. Ona da gittim ve boş döndüm bizle uğraşacak vakti yok. Çok sıkıldık" dediği iddia ediliyor. 

Yazar: Haberci
atalay demirci atalay demirci fetö atalay demirci konuşmaları atalay demirci fethullah gülen fotoğraf hakan şükür atalay demirci atalay demirci açıklama
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor