Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın koruması Ali Erdoğan istifa mı etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın koruması ve akrabası Ali Erdoğan'ın istifa ettiği iddia ediliyor. İstifayı sosyal medya hesapları da teyit etti. İşte o açıklama.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın koruması Ali Erdoğan istifa mı etti

Fatih Tezcan, "CB Erdoğan'a en sadık isim Ali Erdoğan, istifa etti. Reis'e yakın ve sadık kim varsa, bir şekilde el çektiriliyor." diye paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeğeni olan Ali Erdoğan'a ait olduğu bilinen Facebook hesabından da, "Ali abi hesabı kullanmaya ara vermiştir" denildi. Sosyal medya hesaplarından da, Erdoğan'ın istifasıyla ilgili, hastalık nedeniyle ara verdiği konuşuluyor. 

FACEBOOK HESABINDAN AÇIKLAMA
Ali Erdoğan ismiyle bir Facebook hesabından şu açıklama yapıldı, "Son zamanlarda herkesimden üzerine oynanıyordu. BİMER'e yoğun şikayetler gidiyordu, son motorsiklet vakasıda cabası oldu büyük ihtimalde hem dinlendirmek hemde bazı kesimleri susturma operasyonu olabilir, reisin istem ve bilgisi dahilinde herşey, rahat olun daha öncede Ali abi ara vermişti tekrar sayfayı yönetmeye devam edecek"

ALİ ERDOĞAN KİMDİR?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın koruması olarak görev yapan Ali Erdoğan, zaman zaman tartışmalarla gündeme gelmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hep bir adım kadar yakın olan Erdoğan'ın polis veya asker olmadığı iddia ediliyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından oldukça yoğun bir dönem geçiriyor. OHAL'in açıklanması, görevden almalar ve FETÖ'nün ikinci bir darbe girişiminde bulunacağı yönündeki iddialar nedeniyle korumalarda da artış olduğu biliniyordu. Erdoğan'ı siyasete atıldığı ilk günlerden bu yana bırakmayan Ali Erdoğan'ın istifa edip etmediği yakında belli olacak.

Ali Erdoğan'ın motorsikletçilere silah çekme videosu.

Yazar: Haberci
ali erdoğan istifa cumhurbaşkanı erdoğan erdoğanın koruma yeğeni ali erdoğan motorsiklet
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.