Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e mi aşık oldu?

Ünlü Oyuncu ve Yönetmen Vasfi Arşan Çelik, Türkiye Güzeli Ecem Uzgör'e sahip çıktığını dile getirmişti. Çelik'in, sosyal medya hesabından, "Galiba aşık oluyorum" demesi akıllara "Ecem Uzgör'e mi aşık oluyor" sorusunu getirdi.

Ünlü Oyuncu Vasfi Arşan Çelik, Ecem Uzgör'e mi aşık oldu?

Melis Şahin isimli bir mailden kupurhaber.com'a gönderilen mailde, "Arka Sokaklar, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerle Türkiye'nin gönlünü fetheden, Ünlü Oyuncu - Yönetmen Vasfi Arşan Çelik sosyal medya hesabından resmen aşkını ilan edercesine duygularını dile getirdi" ifadelerine yer verildi. 

Mailde ayrıca, "Son zamanlarda Aşk Laftan Anlamaz dizisi ve Türkiye'yi güzellik yarışmasında temsil eden Ecem Uzgör'e sahip çıkması ile gündeme gelen Vasfi Arşan, son olarak sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yine gündeme bomba geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İlk defa böyle heyecanlandım birini görünce, galiba aşık oluyorum" paylaşımı yapan ünlü oyuncuya binlerce beğeni ve yorum geldi. Bu paylaşımı bayan takipçileri pek beğenmese de, Çelik, bir kaç dakika sonra paylaşımı sildi" ifadeleri yazıldı. 

Daha önce de Vasfi Arşan Çelik'in Ecem Uzgör'e sahip çıktığıyla ilgili basın metni gönderilen mailde bu kez de böyle bir metin gönderilmesi akıllara Vasfi Arşan Çelik'in "Ecem Uzgör'e mi aşık oluyor" sorusunu getirdi.

 

Yazar: Haberci
ecem uzgör ecem uzgör aşkı vasfi arşan çelik vasfi arsan çelik sevgilisi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.