İletişim teknolojisinin Vizyon'u hedeflerine koşuyor

"Cep telefonu ve aksesuar" denilince akla gelen ve iletişim teknolojisine yönelik yatırımlarıyla bilinen Vizyon İletişim, hedeflerine ulaşmak için çalışmalarına devam ediyor.

İletişim teknolojisinin Vizyon'u hedeflerine koşuyor

Samsun'da 4 şubesi ve 5 mobil aracıyla cep telefonu aksesuarı, cep telefonu, teknik servis ve iletişim teknolojisi cihazlarının toptan ve perakende satışını yapan Vizyon İletişim, sektöründe büyümek için hedef büyüttü. 

Samsun'da 1'i toptan olmak üzere 4 şubeyle hizmet veren Vizyon İletişim, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle başarılarını sürdürüyor. Online alışveriş alanında da Türkiye'nin önde gelen siteleri Hepsiburada.com, N11.com ve Pttavm.com ile çalışan Vizyon İletişim, her gün binlerce kişiye cep telefonu aksesuarı, sıfır ve ikinci el cep telefonu ile çeşitli bilgisayar malzelemelerinin satışını yapıyor. 

HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM
Vizyon İletişim Genel Müdürü Numan Boyacı, 2001 yılında kurdukları firmanın bugün Karadeniz Bölgesi'nin en büyük dağıtım ağına sahip olduğunu söyledi. "Cep telefonu ve aksesuar" denilince akla gelen isim olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Boyacı, "3'ü İlkadım, 1 Tekkeköy olmak üzere 4 şubemiz bulunmaktadır. Bunlardan birisinde Samsun ve ilçelerine yönelik toptan satışlar yapmaktayız. Yine online mağazalarımızla Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ile ürünler göndermekteyiz. Hedefimiz Türkiye'nin en büyük iletişim firması olmak. Bunun için de hızla büyümeye devam ediyoruz" dedi. 

VİZYON İLETİŞİM'DE NELER VAR?
Vizyon İletişim mağazalarında, her türlü cep telefonu kapağı, şarj aletleri, cep telefonu kılıfları, USB data kabloları, koruyucu cam filmleri, kulaklıklar, tuş takımları, kart okuyucular, bluetoot cihazlar, araç içi setler, multimedia oynatıcıları, tamir setleri, ikinci el cep telefonu bulunuyor. 

HIZLI TEKNİK SERVİS
Bünyesinde bir teknik servis bulunduran Vizyon İletişim, bu alanda da hızlı ve güvenilirlik yönünde müşterilerinden olumlu dönüşler alıyor. Her türlü cep telefonunun parça satışını da yapan Vizyon İletişim, elinde parça olması halinde bir kaç saat içerisinde cihaz arızalarını giderip, müşteriye teslim edebiliyor. 

Yazar: Haberci
vizyon iletisim telefon satış cep telefonu ve aksesuar samsun vizyon
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.