Şırnak'tan acı haber. 3 cana kurşun değdi.

Terörün en yoğun bölgelerinden olan Şırnak'tan acı haber geldi. Çırav Dağı Risor bölgesindeki çatışmada 1 askerimiz şehit olurken, 2 askerimiz yaralandı.

Şırnak'tan acı haber. 3 cana kurşun değdi.

Şırnak Valiliği tarafından özel güvenlik bölgesi ilan edilen bölgede teröristlerle çıkan çatışmada acı bir haber ulaştı. Şırnak'ın Çırav Dağı Risor mevkisinde operasyonda olan askerlerle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Operasyonda olan birliklere PKK'lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi. İlk temasta 1 asker şehit olurken, 2 asker de yaralandı. Yaralı askerler, helikopterle Şırnak Asker Hastanesi'ne kaldırıldı. Bölgede operasyon devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindeki komutanlar, Şırnak Valisi Ali İhsan S’yu makamında ziyaret etmişti. Akar, Vali Ali İhsan Su'dan terör bölgeleriyle ilgili bilgi almıştı. Brifing veren Vali Su, terör bölgeleri ve güvenli bölge ilan edilen yerlerle ilgili Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'a bilgi vermişti. 

Yazar: Haberci
hulusi akar şırnak acı haber şırnak çırav dağı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.