Ala Kreş Samsun'da eğitimiyle fark oluşturuyor

Samsun'da bu yıl hizmete başlayan ÂLÂ Kreş ve Gündüz Bakım Evi, 2-6 yaş arası gruplara farklı bir eğitim konsepti sunuyor. Organik yiyeceklerle de miniklerin sağlığını düşünen ÂLÂ Kreş ve Gündüz Bakım Evi, farklı özellikleriyle tek olma özelliğini taşıyor.

Ala Kreş Samsun'da eğitimiyle fark oluşturuyor

Samsun Kalkanca'da bu eğitim öğretim döneminde açılan ÂLÂ Kreş ve Gündüz Bakım Evi, 2-6 yaş arası çocuklara ingilizce eğitiminden, değerler eğitimi ve ahlâk bilgisi eğitimine kadar pek çok aktiviteyi bir arada sunuyor. Ayrıca ÂLÂ'da organik yiyeceklerle, miniklere doğal beslenme olanağı sağlanıyor.

ETKİNLİKLER MÜTHİŞ YİYECEKLER ORGANİK 
ÂLÂ Kreş ve Gündüz Bakım Evi Kurucusu Nuray Demirel Coşkun, kaliteli ve farklı bir eğitim anlayışıyla bu yıl ilk kez öğrenci aldıklarını belirterek, "Miniklere, ingilizce, okuma yazma kursları, fen ve doğa etkinlikleri, resim ve el sanatları, değerler ve ahlak bilgisi eğitimi, montessori eğitimi, düşünce geliştirme, müzik, spor aktiviteleri, satranç, sinema ve tiyatro günleri, at binicilik, paten ve piknik gezileri gibi etkinlikler yapılmaktadır. Tamamen organik sebze ve meyvelerle, miniklerimizin beslenmesine önem veriyoruz. Köy yumurtası, tereyağ, halis zeytinyağı yiyeceklerimizden bazılarıdır. Ayrıca tüm öğretmenlerimiz, üniversite mezunu olup, çocuklar ile özel olarak ilgilenmektedir. Bizi tercih eden anne babalara teşekkür ediyoruz" dedi. 

EN VERİMLİ DÖNEM
Okul öncesi eğitim kurumunun çocuk için yeni bir dünya olduğunu söyleyen Nuray Demirel Coşkun, "Çocuğun zekasının yüzde 80’ni 0-6 döneminde gelişmektedir. Kişilik gelişimi bu dönemde tamamlanmaktadır. Sosyalleşme, paylaşma, ikili ilişkiler, özgüven, ben Kimim sorusuna cevap aldığı dönem bu dönemdir. Bunun bilincinde olarak bizler de bu bilinçle eğitim programı düzenledik. Dolu dolu bir yıl geçirecek çocuklarımız, okulu bitirdiğinde kendisini geliştirmiş olacak. Burada öğrenilen her bilgi ve beceri miniklerimizin geleceğinde de önemli rol oynayacak" diye konuştu. 

KAYIT İÇİN GEÇ KALMADINIZ
Demirel Coşkun, yeni dönem kayıtlarının devam ettiğine de dikkati çekerek, "Kreş ve gündüz bakım evimiz ile ilgili bilgi almak isteyenler, Karasamsun Mah. Üçpınar Sokak No:25 Akkisan Apartmanı'ndaki adresimize geleceği gibi, 0530 911 80 76 ve 0541 527 07 50 numaralı telefonları arayarak bilgi alabilirler" dedi. 

Yazar: Haberci
ala kres samsun ala kres ala kres ve gündüz bakım evi kreş eğitiminin önemi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.