Isparta'da şok olay. Banka şube müdürü barajda öldürüldü

Isparta ile Burdur arasında yer alan baraj gölünde şok bir olay yaşandı. Bir bankanın şube müdürü başından vurulmuş halde görüldü. Yoldan geçenlerin gördüğü kanlı ceset Jandarmayı harekete geçirdi.

Isparta'da şok olay. Banka şube müdürü barajda öldürüldü

Isparta'da bankacının ölümü. Şube müdürü olan Ahmet Ural, bankadan ayrıldıktan sonra haber alınamamıştı. Ural'ın cansız bedeni bu gece ortaya çıktı. Yoldan geçenlerin gördüğü Ahmet Ural, başından vurulmuş halde bulundu. 

Bankadan ayrılmasının ardından banka personeli ve eşinin ulaşamaması üzerine Isparta polisine haber verildi. Isparta’daki doğalgaz işçisi olarak çalışan ve mesai bitiminde evlerine dönen işçiler, bankaya ait olan 34 PH 4344 plakalı aracı karayolunun ortasında terk edilmiş olarak buldu. Aracın lastiğinin patladığını gören işçiler lastiği değiştirerek, aracı karayolundan çekti. Aracın üzerine telefon numaralarını ve lastiği değiştirdiklerini yazan işçiler, etrafa bakmaya başladı. Gelincik barajı mevkisindeki ormanlık alana bakan işçiler, Ahmet Ural’ın cansız bedeni ve yanında tüfek ile karşılaştı. Kafasından tüfekle vurulmuş olan Ahmet Ural’ı bulan işçiler jandarmaya haber verdi. Ural’ın cesedi, Nöbetçi Cumhuriyet Savcı’sının incelemesinin ardından Burdur Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Öte yandan, bankaya ait olan otomobilde olay yerinde bulunan tüfeğin kılıfı da bulundu. İntihar şüphesi taşıyan olayla ilgili Burdur Jandarması soruşturma başlattı.

DAHA ÖNCEDE MÜHİMMAT BULUNMUŞTU
Gelincik Barajı'nda daha önce de mühimmat bulunmuştu. Bölgenin sakin ve yaşam alanlarından uzak olması bu tür olayların görülmesinde önemli bir etken olarak biliniyor. 

Yazar: Haberci
ısparta intihar banka müdürünün ölümü gelincik barajı müdür gelincikte öldürülen müdür
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2016-10-25 Çok ilginç. Bu olayın nerdeyse aynısı 4 gün önce yaşandı. Her şey aynı. Banka müdürünün öldürüldüğü olduğu kesin değil benim dediğinde. Hatta intihar olduğu %99. Olay barajda da yaşanmadı. Yol kenarında yaşandı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.