Aleyna Tilkinin dansı olay oldu. Müge Anlı ve annesi bakın ne dedi!

Açıklamaları ve bir gece kulübünde yarı çıplak dans etmesiyle gündeme gelen 16 yaşındaki Aleyna Tilkinin annesi, kızıyla ilgili ilginç bir yorum yaptı. Yarı çıplak dans yapan erkeklerin gece kulübüne çıkan Aleyna Tilkinin annesinin ve Müge Anlının o sözleri.

Aleyna Tilkinin dansı olay oldu. Müge Anlı ve annesi bakın ne dedi!
Haberin videosu için tıklayın!

Yeteneksizsiniz'e katıldıktan sonra Emrah Karaduman'la Cevapsız Çınlama adlı bir şarkı söyleyen Aleyna Tilki, söylediği sözlerle sosyal medyadının en çok konuşulan kişileri arasına girmişti. Daha 16 yaşında olan Aleyna Tilki'nin giyimi ve sözlerinden sonra gay bar olarak bilinen bir gece kulübünde yarı çıplak erkeklerin arasında şarkı söylemesi tartışmaya yol açtı. Müge Anlı'nın da uyardığı Aleyna Tilki'nin annesi de açıklamalarda bulundu. 

MÜGE ANLI SERT ÇIKTI
16 yaşındaki Aleyna Tilki, sahne aldığı barlar ve yaşının küçüklüğüyle tartışılmaya devam ediyor. Aile Bakanlığı genç kızın ailesini geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek Aleyna'nın sahne almasının yasak olduğunu belirtti. Ancak genç şarkıcı dün akşam Maslak'ta bir gece kulübünde sahne aldı. Yasaklara rağmen sahne almaya devam eden Aleyna Tilki'nin ailesine bir uyarı da Müge Anlı'dan geldi. Usta gazeteci, Tilki'nin anne ve babasına seslenerek 'çocuğunuzu sahneden alın' dedi.

MEKAN MARJİNAL VE BİZİ İLGİLENDİRİR
Sabah'ta yer alan habere göre 16 yaşındaki şarkıcının annesi Havva Tilki, fotoğraflar için ilk önce "Günaydın'daki görüntüler fotomontaj" açıklamasını yaptı. Daha sonra ağız değiştiren Havva Tilki, görüntülerin 'normal' oduğunu söyledi: "Bahsettiğiniz gay bar, düşündüğünüz gibi bir yer değil; insanlar kız arkadaşlarıyla da gidiyor. Çıplak dansçılar da bilgimiz dahilinde. Aleyna şarkı söylerken gelip şarkı bitince sahneden indiler." Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki, mekanın marjinal olduğunu kabul etti ama “Bu durum bizi ilgilendirir” dedi.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?
28 Mart 2000 doğumlu olan Aleyna Tilki ilk olarak 2014 senesinde Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile adını duyurdu. Yarışmada farklı tarzda seslendirdiği Gesi Bağları, Eledim Eledim, Uzun İnce Bir Yoldayım gibi türkülerle dikkatleri üzerine çekti. Şu günlerde ise Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı Cevapsız Çınlama isimli çalışması ile gündemde.

Resmi internet sitesinde aktardığına göre 3 yaşından beri şarkı söyleyen Aleyna Tilki, ilk televizyon deneyimini  ise 8 yaşında yaşamış. Ayrıca Emrah Karaduman sayesinde Murat Boz'un Janti albümünde bir şarkıda vokalist olma imkanı elde etmiş.

Uzun yıllar voleybol, tiyatro ve dansla ilgilenen Aleyna Tilki, 2016 itibariyle İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi 3. sınıf öğrencisi. Ve öğrenim hayatına psikoloji okuyarak devam etmeyi planlıyor.

ALEYNA TİLKİ'NİN ŞARKISI İÇİN TIKLAYINIZ

Yazar: Haberci
aleyna tilki aleyna tilki kimdir aleyna tilki gay bar aleyna tilki müge anlı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
zekii     2017-03-14 sal.k aleyna
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.