Uşak'ta trafik sorununa çözümler. Bir yeni battı çıktı daha yapılıyor

Uşak'ta şehir içi trafiği rahatlatmak amacıyla yapımına başlanan battı çıktı da sona geliniyor. Başkan Nurullah Cahan, son fore kazık çakımına eşlik etti. Cahan, tamamlanacağı günün de sinyalini verdi ve 3.üncü battı çıktıyı müjdeledi.

Uşak'ta trafik sorununa çözümler. Bir yeni battı çıktı daha yapılıyor

Uşak Belediye Başkanı Cahan yapımı devam eden Stadyum Battı Çıktı çalışmalarını yerinde izledi. Son fore kazığın çakıldığı incelemede Belediye Başkanı Nurullah Cahan, çalışanlara tatlı ikram etti ve üçüncü battı çıktı müjdesini de verdi. Başkan Cahan, “Stadyum battı çıktımızın son fore kazık çakma işlemi için burada toplanmış bulunuyoruz. Halkımıza söz verdiğimiz gibi çok hızlı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Yaklaşık 22 gün gibi bir zamanda bu işlemi gerçekleştirdik. İnşallah yılbaşına da battı çıktımızı bitirip halkımızın hizmetine açacağız" dedi.

Trafik sıkıntısını tamamen çözmek istediklerinin altını çizen Başkan Cahan, “Daha önce açmış olduğumuz 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağını hizmete açmıştık. Gayet kaliteli ve güzel bir şekilde halkımıza hizmet veriyor. İkinci battı çıktımızı da inşallah kısa sürede hizmete açmanın mutluluğunu yaşayacağız. Artık Uşak gelip geçilen bir şehir değil, fark edilen bir yer olma özelliğini taşıyacak. Böylelikle de hem şehir içi hem de şehirler arası trafik sorununu kalıcı olarak çözmüş olacağız. Şimdiden şehrimize, devletimize,  milletimize hayırlı olsun” dedi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak halkına da bir müjde vererek, "Önümüzde ki yıl içinde üçüncü battı çıktımıza da Ankara karayolu ile Halil Kaya Gedik Bulvarının kesiştiği kavşağımıza yapacağız. Arkadaşlarımız proje çalışmalarına başladı. Yılbaşından sonra battı çıktı çalışmalarına başlayıp Uşak içersindeki ana trafik akışını böylelikle çözmüş olacağız. Halkımızla da bu müjdeyi paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yazar: Haberci
uşak battı çıktı uşak yol çalışmaları nurullah cahan
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.