Açıköğretim'de yeni uygulama

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine, müjdeli haber. Artık öğrenciler öğretim gideri ve katkı payı ödemesinde yeni bir yol izleyebilecek.

Açıköğretim'de yeni uygulama

Anadolu Üniversitesi, 2015-2016 öğretim yılından itibaren Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin önlisans ve lisans programlarına yeni kayıt yaptıran ve kayıt yenileten öğrencilerin öğretim gideri ve katkı paylarının ödenmesinde kredi kartı ile online ödeme seçeneğini hayata geçirdi. 

Yaklaşık 1,5 milyon aktif öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi (AÖS) öğrencileri, kayıt için gerekli ödemelerini banka şubesine gitmeden herhangi bir kredi kartı ile İnternet başvurusu sırasında yapabilecekler.

Öğrenciler daha önce banka şubesi, ATM’ler, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığıyla ödemelerini yapabiliyorlardı. Bundan sonra öğrenciler bu ödeme türlerinin yanı sıra https://kayit.anadolu.edu.tr/ web sayfası üzerinden bütün kredi kartlarıyla online ödeme de yapabilecekler. 

Bu arada, öğretim gideri ve katkı payı ödemelerinin ödemesinin son gününde, kredi kartı ile öödeme işlemleri kabul edilmeyeceği bildirildi.

 

Yazar:
açıköğretimde yeni dönem açıköğretim kredi kartı sistemi açıköğretim online
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.