Orhan baba kaza geçirdi. İşte son durumu

Milyonlarca hayranı olan Orhan baba lakaplı Orhan Gencebay'dan üzücü haber geldi. Gencebay, eşi Sevim Emre ile birlikte kaza geçirdi. Genceba'ın sağlık durumuyla ilgili detaylar haberde.

Orhan baba kaza geçirdi. İşte son durumu

Küçük büyük herkes tarafından sevilen ünlü sanatçı Orhan Gencebay, eşi ile birlikte otomobilinde seyir halinde iken tır ile çarpıştı. Sıcak gelişmeler haberin detayında. 

Orhan Gencebay ve Sevim Emre çifti Ankara yolunda otomobilleriyle seyir halindeyken bir trafik kazası geçirdi.
Bir TIR'a çarpan Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin sağlık durumu ise iyi. Renkli Sayfalar’a telefonla bağlanan Sevim Emre "Cumhuriyet Resepsiyonu için Ankara’ya giderken, şoförümüz bir TIR'ın hızla arkamızdan geldiğini söyledi. Kısa süre sonra hızla gelen TIR bizi sollamak istedi ve aniden önümüze kırdı, ben çığlık attım şoför direksiyonu kırdı ve bariyerlere çarparak yolun diğer tarafına geçtik. Oldukça önemli bir kaza atlattık. Bariyerlere çarptık ve yolun diğer tarafına geçtik. Orhan Gencebay’ın da sağlık durumu iyi ikimizde iyiyiz ucuz atlattık. Hayat bir an meselesi… Yarın yok diye düşünüyorum hep. Çok ciddi bir kazaydı ve kurtulamayabilirdik. Panikle bir çığlık attım, Orhan elimi tuttu ve beni rahatlatmaya çalıştı." dedi. 

Gencebay'ın da kazayla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Yazar: Yusuf Ay
orhan gencebay kaza orhan gencebay sağlık durumu orhan baba kaza
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı