escort bayan

Çağatay Ulusoydan İçerde dizisi ve Hande Erçel ile ilgili flaş açıklamalar

Oyuncu Çağatay Ulusoy, İçerde dizisinden sonra ne yapacağı, Arda Turanın dizi fanatiği olmasına kadar pek çok soruya flaş açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşadığı iddialarını ise bakın nasıl değerlendirdi?

Çağatay Ulusoydan İçerde dizisi ve Hande Erçel ile ilgili flaş açıklamalar

İçerde dizisi ile hayranlarının karşısına farklı bir karakterle çıkan Çağatay Ulusoy, Sarp rolu için Amerika'da silah eğitimi aldığını açıkladı. Dövüş kareografilerine devam ettiğini söyleyen Ulusoy'dan magazin muhabirlerinin sorularına flaş açıklamalar.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi haline gelen ve her bölümü internette milyonlarca kişi tarafından izlenen İçerde ile ilgili açıklama yapan Ulusoy, "İçerde dizisi güzel gidiyor, memnunuz, güzel bir ekiple çalışıyoruz. Herkesin gözünün içinden ne istediğini anlıyor, her şey yolunda" dedi. Dizide gözü pek bir karakteri canlandıran kupürhaber Ulusoy, "İlk defa böyle bir karakterdeyim. Bana da zorluk oldu. Amerika'da bazı eğitimler aldım bunlar devam ediyor" dedi.  

ÇAĞATAY ULUSOY SENARİST OLACAK
Oyunculuktan sonra senaristliğe adım atacağının sinyalini veren Ulusoy, "Kamera rakasına merakım var. Film niyetim var ama şuan erken. Bir gözlem aşamasındayım. İçerde dizisinin kadrosu, güçlü bir kadro, işin sevilmesinde bütün oynayan oyuncuların büyük payı var. Senaryo kuvvetli. Sinema filminde oynamayı düşünüyorum. Beyaz perde olmasını istiyoum ama seçiciyim. Kariyer planlaması adı altında da yapmam lazım" diye konuştu.

ARDA TURAN GURURUMUZ
Çağatay Ulusoy, Arda Turan'ın İçerde dizisi fanatiği olduğu yönündeki açıklamalara da "Dün sette onu konuştuk. O bizim gururumuz" diye cevap verdi.

ÇAĞATAY ULUSOY-HANDE ERÇEL AŞKI MI?
Çağatay Ulusoy, "Hande Erçel ile aşk mı yaşıyor" sorusuna da, "Sürekli yazılıyor. İşten başka bir şey düşünmüyorum. İşimi iyi yapabilmek için elimden geldiğinde performanstan yanayım, Gördüğünüz gibi kendi halinde bir insanım" dedi.

 

Yazar: Haberci
çağatay ulusoy çağatay ulusoy içerde içerde dizisi çağatay ulusoy senarist hande erçel ve çağatay ulusoy
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.