Betboo yeni giriş

Eleştirilen model Ecem Uzgör Londrada Sorma adlı single çıkardı

Sosyal medyada eleştirilen model Ecem Uzgör, İngiltere de single çıkardı. Türkiyeyi temsil eden genç model, söz ve müziği ile kendinden oldukça çok daha konuşturacağa benziyor.

Eleştirilen model Ecem Uzgör Londrada Sorma adlı single çıkardı

Top Model of The World 2016’da Türkiye’yi temsil eden ve sosyal medyada çok konuşulan Ecem Uzgör, İngiltere'de müzik piyasasına el attı. Söz ve müziği kendisine ait olan 'Sorma' isimli bir single çıkaran Uzgör'ün bu sürprizi bakalım nasıl yorumlanacak. 

Modelliğin yanında müzikle de yakından ilgilenen Uzgör, ilk single’ını çıkarmış olmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu söyledi. 8 yıldır İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Türk model, şarkı yazmak ve şarkılarının büyük kitlelere ulaştırmanın küçük yaşlarından beri en büyük hayali olduğunu belirterek, bu single’ın kendisi için bir başlangıç olacağını söyledi. Uzgör duygularını, "Bu single benim için bir başlangıç; fakat çok emek verdiğim, uzun süren bir yolun sonundaki başlangıç. Umarım ki "Sorma" şarkısı ve ileride yayınlanacak, yazdığım pek çok şarkıyla kalplere dokunma şansı elde ederim. Ayrıca müziğe ve sanata emek veren herkese de teşekkür etmek isterim. Çünkü, demek ki onlardan bazıları da benim kalbime dokunmayı başarmış" sözleri ile dile getirdi.

Kayıtları Londra’da gerçekleşen single, Itunes, Spotify, Deezer gibi uygulama ve sitelerden dinlenebilecek.

 

Yazar: Haberci
ecem uzgör ecem uzgör single ecem uzgör şarkısı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş