BonusPay ile Kart Bilgilerinizi Vermeden Alışveriş Yapın

Kredi kartıyla yapılan harcamalarda güvenli alışverişin markası Bonus, kart bilgileri vermeden alışveriş yapmanızı sağlıyor.

BonusPay ile Kart Bilgilerinizi Vermeden Alışveriş Yapın

Uluslararası Güvelik Platformu’ndaki katılımıyla internet alışverişlerinin daha güvenli ortamda yapılmasını sağlayan Bonus kredi kartları BonusPay servisi ile kart bilgilerini paylaşmadan ödeme özelliği taşıyor.

İnternet alışverişlerinizde kredi kartı ya da hesap bilgilerinizi vermeden sadece cep telefonu numaranızı girerek ödeme yapmanızı sağlayan BonusPay, ücretsiz bir uygulama ve katılması çok kolay. Ödeme yapmak için ilgili alana cep telefonu numaranızı girdikten sonra gönderilen kısa mesajı BonusPay şifrenizi yazarak cevaplamanız yeterli. Bu servisi kullanmaya başlamak için Garanti İnternet Şubesi ve Paramatiklerden BonusPay’i tanımlamanız gerekiyor.

BonusPay Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  • İnternet Şubesi CepBank Tanımlama ekranlarından BonusPay tanımlanabilir.

  • Alışverişlerinizde ödeme tipi olarak istediğiniz Bonus kredi kartınızı, Paracard ya da banka hesabınızı belirleyebilirsiniz.

  • BonusPay ile yaptığınız işlem ve alışverişlerinizi İnternet Şubesi’nden takip edebilirsiniz.

  • BonusPay ile kredi kartınızla yaptığınız harcamalarda kredi kartı limitiniz geçerlidir.

  • BonusPay ile Paracard ve hesabınızdan yapacağınız harcamalarda havale limitiniz geçerlidir.

  • BonusPay’i kullanabileceğiniz üye firmaların detaylı listesine bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.


GarantiPay Kart Bilgilerinizi Gizli Tutar

BonusPay’de olduğu gibi GarantiPay’de de alışverişiniz sırasında kart bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmaz. Ancak GarantiPay’in farkı, sadece BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişlerde kullanabilmesi.

İnternet sitesindeki alışverişinizi tamamlamak istediğinizde ödeme sayfasındaki ödeme seçenekleri arasından GarantiPay’i seçerek, açılan ekranda telefon numarası ya da kimlik numarası bilgilerini girmelisiniz. Daha sonra cep telefonunuza BonusFlaş’tan gelecek bildirime tıklayarak ödeme yapmak istediğiniz size tanımlı olan kartı seçin ve parolanızı girerek işleminizi onaylayın. Alışverişiniz çok kısa bir süre içinde tamamlanacak. Cep telefonunuza bildirim gelmemesi durumunda BonusFlaş’a giriş yaparak, “Ödemeler” sekmesinde yer alan “GarantiPay ile Ödeme” seçeneği işleminizi tamamlamanızı sağlayacaktır.

Harcamalarınızda bonus kazandırmasının yanında zamandan da kazanmanızı sağlayan bir Bonus kredi kartına sahip olmak istiyorsanız bonus.com.tr'den başvurmak için tıklayınız. Bonus’un avantajlı dünyasında siz de yerinizi alın.
Yazar: Haberci
bonuspay bonuspay kart garantipay kart bonus kart
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.