Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumaları evlendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı koruma görevini üstlenen 2 polis, dünya evine girdi. Genç çiftin nikahında şahitliği ise bakın kim yaptı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın korumaları evlendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın korumaları Serap An ile Özkan Ercan Denizli’de dünya evine girdi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın nikahını kıydığı genç çiftin nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın eşi Reyyan Erdoğan yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koruma ekibinden olan Denizlili Serap An ile Malatyalı Özkan Ercan Denizli’nin Acıpayam İlçesi’nde nikah kıydı. Acıpayam Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen genç çiftin nikah törenine, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın eşi Reyyan Erdoğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, davetliler ve genç çiftin yakınları katıldı. Başkan Osman Zolan’ın nikahını kıydığı genç çiftin nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın eşi Reyyan Erdoğan yaptı. Başkan Osman Zolan’ın nikahı kıymasının ardından Reyhan Erdoğan evlilik cüzdanını Denizlili Serap An’a verdi. Erdoğan ve Başkan Zolan, Denizli’de dünya evine giren genç çifte mutluluklar dilerken, Serap An ile Özkan Ercan’dan 4 çocuk sözü alındı.

 

 

 

Yazar: Haberci
erdoğan korumaları denizli nikah
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.