Sinan Özen'den yeni imaj ve Bambaşka albüm

Sanatçı Sinan Özen, 7 yıl ara verdiği müzik piyasasına Bambaşka ismini verdiği bir albümle girdi. Özen'in yeni imajı da dikkatlerden kaçmadı. 54 yaşındaki şarkıcı Sinan Özen'in yeni imajı.

Sinan Özen'den yeni imaj ve Bambaşka albüm
Haberin videosu için tıklayın!

90'lı yıllarda fantezi müzikte büyük başarılar yakalayan 54 yaşındaki sanatçı Sinan Özen, geçtiğimiz yaz hayranı olan Burcu Kartal ile evlenmişti. Sinan Özen şimdi de müzik piyasasına 7 yıl aradan sonra tekrar girmeye hazırlanıyor. Bunun için Bambaşka ismini verdiği bir albüm yapan Özen, kameraların karşına geçti. Sinan Özen'in yeni imajı da dikkatlerden kaçmadı. Saçları ile dikkati çeken Sinan Özen, yeni imajı ile hayranlarını yıllar öncesine götürdü. Sanatçının kendisine ait 5 şarkının yer aldığı 'Bambaşka' adlı albümde toplam 10 parça bulunuyor. 

Sinan Özen'in Bambaşka albümü iTunes, Turkcell Müzik, Spotify, TTnet Müzik ve Deezer gibi digital uygulamalarda yerini aldı. 

Sinan Özen kimdir?
Rizeli olan Sinan Özen 1 Mart 1964 doğumludur. Pop, fantezi ve arabesk dalda müzik yapan Sinan ÖZen, ud çalmaktadır. 1989 yılından bu yana müzik camiasında olan Sinan Özen, evlidir.

Yazar: Haberci
sinan özen sinan özen bambaşka sinan özen imajı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.