Yeni nesil kiralama ve ilan platformu otoyolda.com

Türkiye'de teknolojik gelişmeleri takip eden girişimciler, tüm kiralık araç ihtiyaçlarının karşılanacağı otoyolda.com'u kurdu. Platform ile arabadan, ambulansa, cenaze aracından iş makinesine kadar pek çok aracı ücretsiz kiraya verebiliyor veya kiralayabiliyorsunuz.

Yeni nesil kiralama ve ilan platformu otoyolda.com

Türkiye'de yazılımsal ve teknolojik gelişmeler hızla artarken bunlara bir örnek de otoyolda.com'dan geldi. "Türkiye'nin yeni nesil kiralama ve ilan platformu" sloganıyla yola çıkan otoyolda, kişi ve kurumların her türlü kiralik araç ihtiyacını tek bir adresten kiralama imkanı sunuyor. 

Otomobil, van, minibüs, otobüs, kamyonet, kamyon, iş makinesi, nakliye, karavan, klasik araç, hizmet araçları ve elektrikli araçlar gibi kategorileri bulunan otoyolda.com şahıslara da ücretsiz ilan verme olanağı sağlıyor. Otomobilden pickupa, minübüsten otobüse, nakliyeden iş makinelerine, ambulanstan cenaze aracına pek çok ilanı ücretsiz olarak verebileceğiniz otoyolda.com, kısa bir üyelik formunu doldurduktan sonra size farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. 

RENT OFİS İMKANI
Otoyolda, araç ve rezervasyon yönetimi için de bir platform düşünmüş. Kurumsal üyelere rent ofis imkanı tanıyan site yönetimi, araçlarını ve rezervasyonlarını kullanıcı dostu arayüzden yönetebiliyorlar. Kullanıcı görüşlerine de önem veren otoyolda.com, sistemini tanımak, istek ve temennilerini de paylaşmanızı istiyor. Bunun için tıklayabilirsiniz.

Yazar: Haberci
ototyolda kiralama şirketi rent ofis
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.