Tüm bürokratlarıyla kayyum atanan belediyeye gitti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm bürokratlarını da yanına alarak kayyum atanan Batman Belediyesi'ne gitti. Batman'a çıkarma yapan Zolan ve ekibi, üst düzey ziyaretlerde bulundu.

Tüm bürokratlarıyla kayyum atanan belediyeye gitti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve ekibi Büyükşehir Belediyesi’nin tecrübe ve birikimlerini aktarmak üzere; terör örgütlerine desteklerinden dolayı bir süre önce kayyum atanması ile gündeme gelen Batman Belediyesi'ni ziyaret etti. Batman Belediye Başkanlığına görevlendirilen Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy'u ziyaret eden Zolan ve beraberindekiler daha sonra Batman Vali Yardımcısı Serap Özmen Çetin ve Batman AK Parti İl Başkanı Diyaettin Uçar ve partililerle de buluştu.

3 GÜN BOYU ZİYARET
Üç günlük ziyaretin büyük bir bölümünü Batman Belediye Başkanı Ertuğ Şevket Aksoy, yönetimi ve daire müdürleri ile geçiren Başkan Zolan, yaptığı hizmetlerle Türkiye’ye örnek olan Denizli Büyükşehir Belediyesinin proje, tecrübe ve birikimlerini paylaştı. Batman sokaklarını da gezen Başkan Zolan, yaptığı açıklamada, belediyecilik tecrübelerini aktarmak ve Batman’ı daha güzel bir şehir yapmak için tüm ekibi ile birlikte Batman’da olduklarını söyledi. Batman’ın Güneydoğu Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biri olduğunu ancak yapılması gereken çok iş olduğuna dikkati Çeken Başkan Zolan, “Ülkemin bu güzel şehrinde maalesef sıkıntılar olduğunu gördük, burada hizmet üretmek yerine başka şeylerin yapıldığı ortada” diyerek Batman’ın bu makus talihini değiştirmeye katkı sunmak için geldiklerini kaydetti.

BAŞARILI VE HEYECANLI
Batman Belediye Başkanlığı görevine getirilen Ertuğ Şevket Aksoy'u başarılı ve heyecanlı gördüğünü anlatan Başkan Zolan, “İnşallah buradan daha güzel işler çıkacak. Önemli olan kardeşlik hukuku çerçevesinde Batman’daki insanlarımızın yerel yönetimler anlamında hizmetleri en üst seviyede almasıdır” dedi. Gelişen, büyüyen şehirler noktasında Batman’ın birçok fırsatı olduğuna işaret eden Başkan Zolan, “Batman halkının bundan sonra yerel yönetimlerin asıl görevinin vatandaşa hizmet etmek olduğunu göreceğine inanıyorum. Batman hak ettiği güzel hizmetleri alacak ve burada yaşayan vatandaşlarımız da mutlu olacaktır" diye konuştu.

AMACIMIZ MUTLU BATMANLILAR
Batman Belediye Başkanı Ertuğ Şevket Aksoy ise, ziyaretin büyük önem taşıdığını vurgulayarak, “Bu ziyaret gösteriyor ki bu bölge insanının daha iyi şartlarda daha mutlu yaşaması için sadece bizlerin yüreği çarpmıyor. Hakikaten Türkiye'nin her yerindeki yöneticilerimizin, devlet yetkililerimizin gönlü buradaki insanların daha iyi şartlarda yaşamasıdır. Ziyaret ve katkılarından dolayı Sayın Başkanımız Osman Zolan ve ekibine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yazar: Haberci
denizli batman denizli belediyesi osman zolan batman batmana atanan kayyum
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.