Betboo yeni giriş

Teknolojik gelişmeler seo eğitiminde masaya yatırıldı

Arama motorlarında web sitenin üst sıralara çıkması için yapılan SEO çalışması, teknolojiyi yakından takip eden blogger ve vloggerlara anlatıldı. Sunucu Çözümleri'nin katkı verdiği eğitimde sektörle ilgili pek çok bilgi katılımcılara aktarıldı.

Teknolojik gelişmeler seo eğitiminde masaya yatırıldı

 

Her gün gelişen teknolojilerde arama motorlarında organik olarak yükselmek ve "haber", "seo" gibi aramalarda üst sıralarda çıkabilmek için SEO çalışması olmazsa olmazdır. Bu önemli kısmı düşünen girişimçiler bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği SEO eğitimini tamamladı. 

AramaMotoru.com 4. SEO Eğitimini tamamladı. Sunucu Çözümleri‘nin katkılarıyla gerçekleşen eğitimde, Eğitmen Hasan Yaşar‘ın anlatımıyla giriş ve orta seviye bilgileri içeren SEO eğitiminde bir sitenin kurulum aşamasından itibaren site üzerinde yapılması gereken On Page SEO işlemleri, site dışında yapılması gereken doğru link alım yöntemleri ile ilgili detayları içeren Off Page SEO işlemleri ve sitelerin yöneticileri ile Google’ın iletişim halinde olduğu Webmaster Tools (Search Console) hakkında bilgiler verildi. 

 

Natro Hosting’den Burkay Gökhan Yapağcıoğlu “Google Analytics ile Pazarlama Kanallarının Getirisini Anlamak” eğitimini verdi ve enerjisiyle büyüledi. Hürriyet Gazetesi’nde SEO yöneticisi olarak çalışan Oktay Çomak ise SearchMetrics, Ahrefs, DeepCrawl gibi SEO analiz araçlarının nasıl kullanılacağı ve kullanım detayları hakkında detaylı bilgileri paylaştı.

 

Yazar:
seo eğitimi sunucu çözümleri arama motoru
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş