İstanbul'da Reina saldırganı ihbarı. Metroyu durdurdu

İstanbul'u yeni yılın ilk dakikalarında kana bulayan Reina katilinin Metroda olabileceği ihbarı üzerine polis harekete geçti. Metroyu durduran polis, katili arıyor. Reina saldırganı yakalandı mı?

İstanbul'da Reina saldırganı ihbarı. Metroyu durdurdu

Reina Bar'da katliam yapan katili arama çalışmaları sürüyor. Polis her ihbarı değerlendiriyor. Katilin video ve fotoğraflarını yayınlayan polis, üst düzeyde arama gerçekleştiriyor. Bunun en somut örneği bugün yaşandı. 

İstanbul'dan gelen son dakika haberine göre Bağcılar Metro Durağı'nda alarm var. Bir polisten gelen ihbarla Reina Saldırganı'nın Bağcılar Metro'da görüldüğü bilgisi üzerine metro ablukaya alındı. Metroya çok sayıda polisin gönderildiği ve aramaların sürdüğü belirtiliyor. HaberTürk Gazetesi'nin haberine göre; Reina Saldırganı  'Abu Muhammed Horasani' kod isimli Abdulkadir Masharipov'u polis arıyor.

Vatandaşlar, Bağcılar Metro İstasyonu'nda yapılan ablukayı anlamaya çalışıyor. "Bağcılar Metrosunda ne oldu?" Reina Saldırganı Yakalandı mı gibi sorular çok aranan sorgulamalar listesinde.

İLGİLİ HABER
Yılbaşı gecesi kana bulandı.

Yazar: Haberci
reina saldırganı istanbul reina saldırısı bağcılar metrosunda ne oldu reina saldırganı metro
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.