Tek gömlekle 5'inci sezon: Recep İvedik 5 sinemaya geliyor

Şahan Gökbakar'ın turuncu çizgili gömlekle çektiği Recep İvedik'in 5'inci sezonu sinemaya girmeye hazırlanıyor. İlk fragmanı yayınlanan Recep İvedik 5, bu kez Türkiye Olimpiyatları ile ilgili bir serüveni sinema severlere izlettirecek.

Tek gömlekle 5'inci sezon: Recep İvedik 5 sinemaya geliyor
Haberin videosu için tıklayın!

Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat'ta sinemalara çıkmaya hazırlanıyor. Karaambar Kamyoncular Derneği üyelerinin de aktif rol aldığı filmde, Recep İvedik, yine ortalığı kırıp geçiriyor. Şahan Gökbakar Youtube hesabında yayınlanan ilk fragmanda, olimpiyatlara hazırlananları yolculuğa çıkaran Recep İvedik'in başına gelenler ve milletin başına getirdikleri ekranlara geliyor. Togan Gökbakar tarafından yönetilecek filmin başrolünde aynı zamanda filmin senaristi olan Şahan Gökbakar yer alıyor. Çamaşırhane Film tarafından yapımcılığı üstlenen film 16 Şubat'ta gösterime girecek, 

NEDEN AYNI GÖMLEK?
Şahan Gökbakar, dev bütçeli filmlerin aksine çektiği her filmde gişe rekorları kırıyor. Turuncu çizgili gömlek, Bis marka otomobil gibi düşük ve gösterişten uzak modelleri tercih eden Gökbakar'ın, yönetmenlere istenilince neler yapıldığını göstermek için böyle bir yolu tercih ettiği düşünülüyor. İlki 2008 yılında yayınlanan Recep İvedik, 2009, 2010 ve 2014'de sinemaya çıktı. Şimdi 5'inci sezonla izleyenlerin karşısına çıkacak filmde, yine her zamanki sade kostümler ve komik anlar sizleri bekliyor. 

MERAKLA BEKLENEN RECEP İVEDİK 5
Merakla beklenen ve çekilip çekilmeyeceği belli olmayan Recep İvedik 5'in resmi olarak duyurusu yapıldı. İşte Recep İvedik 5 İlk fragmanı. İzlemek için TIKLAYINIZ.

Recep İvedik 5 çok özel fotoğraflar

 

Yazar: Haberci
recep ivedik 5 şahan gökbakar recep ivedik gömlek recep ivedik 5 sinema
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.