Weecomi Türkiye'den müthiş start

Bir Türk şirketi olarak 5 ülkede faaliyet gösteren Weecomi, Türkiye'deki startını mehter takımı eşliğinde görkemli bir toplantı ile verdi. Kurucu Özkan Cıbır, "Dünya ticaretini Weecomi'den döndürene dek durmayacağız" dedi.

Weecomi Türkiye'den müthiş start

İşletmeler ile müşterileri bir arada buluşturan ve bu buluşmayı kazançlı bir yatırıma dönüştüren Türk işadamı Özkan Cıbır'ın kuruculuğunu yaptığı Weecomi, Azerbaycan, Ukrayna, Rusya ve Gürcistan'un ardından Türkiye'de resmi olarak başlangıç yaptı. 

MÜŞTERİ VE İŞLETMEYİ BULUŞTURAN UYGULAMA
"Dünyayı değiştiren çılgın fikirlerdir" sloganıyla 4 yıl önce Azerbaycan'da Ar-Ge çalışmalarına başlanan Weecomi uygulaması, bu süreçte 250 bin müşteri, binin üzerinde KOBİ'yi bir araya getirdi. KOBİ'ye yeni müşteri, müşterilere de indirimli fırsatlar sunan Weecomi, bu başarısını 4 ülkeye daha yaydı. Her ülkede resmi olarak şirketi kurulan Weecomi, Türkiye'de de İzmir'de kurduğu Genel Merkez üzerinden bayilik çalışmalarına başladı. 1 ay gibi kısa sürede 200'e yakın bayiliğe ulaşan Weecomi, birlikteliği Antalya Side Prenses Otel'de gerçekleştirilen kamp ile pekiştirdi. 

MEHTERAN İLE START VERİLDİ
Antalya'daki kampa Türkiye'nin çeşitli yerlerinden Weecomi bayileri katıldı. Weecomi'nin kullanıldığı ülkelerden bayilerin de katıldığı toplantı mehteran takımının gösterisi ile başladı. Katılımcılar mehteran takımını ayakta karşıladı. Kurucu Özkan Hamza Cıbır, bir hayal ile başlayan serüvenin bugün geldiği noktadan dolayı gururlu olduğunu belirtti. Weecomi'nin resmi bir şirket olarak İzmir merkezli kurulduğunu Ankara'da da Çağrı Merkezi ve Yazılım gibi önemli birimlerin toplanacağı ofis açılacağını belirten Cıbır, "Bugün mehteran ile startını verdiğimiz bu yolda dünya ticaretini Weecomi App uygulamasından döndürene kadar durmayacağız" dedi. 

VERGİLER TÜRKİYE'YE GELECEK
Weecomi hakkında bilgi veren Weecomi Türkiye CEO'su Hüseyn Naci Açış da, "Weecomi, müşteri ile işletmeyi buluşturan bir yazılımdır. İşletmeye avantajlı seçenekler, müşteriye de cazip fırsatlar sunan bu platformu bayilerimiz aracılığıyla tanıtıyoruz. Belki de bir kaç yıl içerisinde vergi rekortmeni olacak Weecomi'ye inanarak büyük bir iş başarıyorsunuz. Bugün bütün dünyada dönen paraları Türkiye'deki şirket üzerinden yapmanın zeminini yapıyoruz. Şirketin dünyaya açılma hedefiyle doğru orantıda yapacağımız bu çalışma ile milyonlarca lira Türkiye üzerinden vergilenecek ve bu para devletimize kazandırılacak" diye konuştu. 

Toplantıda Weecomi'nin gelecek yeni teknolojik uygulamaları hakkında da bilgiler verildi. Weecomi liderlerinden Vedat Akgül ve Mehmet Yaprak da katılımcı bayilere eğitimler verdi. Toplantı sonrasında 3 gece 4 gün boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleşti. Bayiler son gün yat turu ile Akdeniz üzerinden gezinti yaptı. 

Yazar: Haberci
weecomi weecomi türkiye hamza özkan cıbır weecomi uygulaması
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
ALİ     2017-05-18 MERHABA ARKADAŞALR WEECOMİ EN DÜŞÜK KOBİ ÜCRETİ NEKADAR DIR 2 KOBİLERİN İŞLEYİŞLERİ NASIL OLACAK 3 NASIL BİR GÖRÜŞ VE VİZYON İLE YOLA CIKILMIŞTIR 4 DEFALARCA DENEN DİĞİ HALDE TÜRKİYEDE BU İŞ BAŞARI SAĞLAYAMAMIŞTIR 5 SİZİN VİZYON OLARAK BUNUN KOBİLERLE ALAKALI NE GİBİ ÖBÜR SİSTEMLERİ EKARTE EDECEK GÜZELLİKLERİNİZ VAR ali akman 05436114974
İsa     2017-05-10 Bu muhteşem eğitimde bulundum Weecomi ile ilgili start vermiş bulunuyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Weecomi Markası ile Dünyaya Yazılım Satıyor
Weecomi Markası ile Dünyaya Yazılım Satıyor
Twitter'dan 280 karakter atağı
Twitter'dan 280 karakter atağı