Weecomi International Türkiye'de hızla büyüyor

2012 yılında bir Türk girişimci tarafından Azerbaycan'da kurulan ve 6 ülkede faaliyet gösteren Weecomi, Türkiye pazarında büyümesini sürdürüyor. Pilot bölgelerde çalışmalar yapan şirket, Samsun'da KOBİ ve müşterilerle hızla imzalar atmaya devam ediyor.

Weecomi International Türkiye'de hızla büyüyor

KOBİ ile müşteriyi buluşturan ve bu buluşmayı avantajlı bir yatırıma dönüştüren Weecomi, Türkiye'deki büyümesini hızla sürdürüyor. Şubat ayından bu yana Türkiye'de pilot çalışmalara başlayan Weecomi, Samsun'da bayilik ve franchise yatırımları ile büyüme ivmesini sürdürüyor. 

2012 yılında Türk girişimci Özkan Cıbır tarafından Azerbaycan’da kurulan ve şuana kadar Rusya, Ukrayna, Latviya, Litviya, Belarusya’da faaliyet gösteren Weecomi şirketi, Samsun’da kobi ve müşteri çalışmalarına hız verdi. Weecomi, müşterilerine anlaşma yaptığı mağazalardan para puanlar kazandırarak  
Müşterilerin topladıkları para puanları Weecomi anlaşmalı KOBİ’lerden ücretsiz alış veriş yapma imkanı sağlıyor. Dünyada bine yakın anlaşmalı KOBİ ve 800.000 müşterisi olan Weecomi, Samsun'da 2018 yılına kadar 300 KOBİ ve 500 bin müşteri hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. 

SAMSUN'DA ANLAŞMALI KOBİ'LER
Şuana kadar Samsun'da 30 yakın KOBİ ile anlaşma yapan şirket, başta Florya et kasapları, Roxo Cafe, Simit Master, Kehribar Güzellik Merkezi, Taşocak Fırın, Evland, Web Bilişim, Sokak Köftecisi, Beyoğlu Nargile, Graffig Copi gibi KOBİ'lerle anlaşma yaptı. KOBİ'lere çeşitli imkanları sunulurken, müşterilerin tasarruf etmesi ve yaptıkları alışverişlerden hediyeler kazanması sağlanıyor.

KENDİ İŞİNİ KURMA FIRSATI
Şirket kurucusu Özkan Cıbır, "Her alışverişten belli bir kısmı yardıma muhtaç kişilere bağışlıyoruz. Bu çalışmaları yaparken franchise bayilik sistemini kullanarak, bir çok kişinin de bu sektörden kazanç sağlamasına vesile oluyoruz. Herkesin ufak bir sermaye ile kendi işini kurma şansı var. Bu sayede hem KOBİ, hem müşteri hem de iş ortaklarımız kazanacak ve dünyadaki alışveriş alışkanlığını değiştireceğiz" dedi.

Weecomi 5 Dolar yüklü ücretsiz müşteri uygulaması indir sen de kazanmaya başla. 

  • Samsun'da anlaşmalı bir KOBİ'nin önünde Weecomi standı açılarak müşteri çalışması yapıldı.
Yazar: Haberci
weecomi weecomi samsun weecomi indir weecomi uygulaması
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.