Betboo yeni giriş

Orkun Işıtmak'tan polise hakaret açıklaması

Youtube'de her videosu milyonlarca izlenen Orkun Işıtmak'ın polise hakaret ettiği sözler ile ilgili videolar yayınlanmıştı. Orkun Işıtmak açıklama yaptı. İşte o açıklama: "Gaza gelmiştim"

Orkun Işıtmak'tan polise hakaret açıklaması
Haberin videosu için tıklayın!

Youtuber olan Orkun Işıtmak, 15 yaşlarında çektiği bir videoda polise hakaret ettiği için Twitter'da hashtag oldu. Işıtmak, durumla ilgili açıklama yaptı. 

IŞITMAK: GAZA GELMİŞTİM
Son yayınlanan videoyu gördüğünü ve haberinin olduğunu söyleyen Işıtmak, "Son yayınlanan videoları gördüm, haberim var. Bundan 2-3 hafta önce de yine bana benzediği iddia edilen birinin polislere küfür ettiği bir video yayınlanmıştı. Yine benzer bir şey yaşıyoruz. Her zaman size karşı samimi ve dürüst oldum, bu sefer de farklı olmayacak. Son videolardan bir tanesi gerçekten de bana ait. 15-16 yaşımda, gençlik heyecanımla etrafımdaki atmosferin de gazına gelip söylediğim saçma sapan bir ifadeyi içeriyor. Ama onun dışında da polisimize hakaret etmek, tehditler savurmak zaten haddim değil" dedi.

SİYASİ FİGÜR DEĞİLİM
Takipçilerine, "Aramızda ufakken yaptığı saçmalıklara bakıp utanmamış birisi varsa parmak kaldırsın" diye seslenen Işıtmak, "Ben 4 yıl önceki o davranışımdan dolayı pişmanım. Bana hiç yakışmadı, biliyorum, ama yıllar geçtikçe, yaşım ilerledikçe ve sağlıklı karar verebilir hale geldikçe böyle bir şey yaptığımı dahi unutmuşum. Daha 15 yaşındayken yaptığım bir şeyin birtakım başka görüntülerle birleştirilmesinden doğmuş böyle bir polemikle gündeminizi işgal ettiğim için kötü sözlerimle incittiğim herkesten çok özür diliyorum. Ben bir siyasi figür değilim, tek amacım beni seven insanları eğlendirmek. Bugüne kadar videolarımda saygı çerçevesi dışına çıkmamak ve iyi örnek olmak uğruna neler yaptığımı herkes bilir. Ben çizgimi bozmadan devam ediyor olacağım ve size layık olmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim" diye konuştu.

İşte küfürlerin havada uçtuğu o videonun bir bölümü

Yazar: Haberci
orkun ışıtmak orkun ışıtmak polise hakaret orkun ışıtmak açıklama
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş