Smallux VR Cafe hızlı büyümesini sürdürüyor

Türkiye'de yatırım yapılacak sektörler içinde VR yani sanal gerçeklik öne çıkıyor. Bu sektörde de Smallux VR Cafe'nin sanal gerçeklik, Café & Shop konsepti yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Smallux VR Cafe hızlı büyümesini sürdürüyor

Arama motorlarında, franchising veren cafeler, bayilik arıyorum, ücretsiz bayilik almak istiyorum, franchising veren firmalar 2017, bayilik verilecektir, ücretsiz bayilik veren firmalar, franchise veren firmalar ve fiyatları gibi aramalar yapıyorsanız, Smallux VR Cafe'nin tamamen yatırımcıya dönük konseptiyle tanışmalısınız.

"Küçük mutluluklar" sloganıyla 26 yıllık tecrübeye sahip OKMEN A.Ş. tarafından geliştirilen bu özel konseptte dünyanın önde gelen premium blend kahveleri, bugüne kadar dünyada üretilmiş en gerçek sanal gerçeklik deneyimini sunarken, lifestyle trend smallux ürünlerini satarak kazanç elde etme imkanınız bulunuyor. 

3 Farklı Franchise Modeli bulunan Smallux VR Cafe'de, Smallux Virtual Reality, Smallux Cafe ve Smallux Lifestyle gibi bölümler bulunuyor.

Franchise şube başvurusu yapmak ise çok kolay. Adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız ve e-posta adresinizi yazarak, Smallux VR açmak istediğiniz yerler ile bilgileri paylaşarak, formu kolayca doldurabiliyorsunuz. 

SMALLUX VR CAFE NERELERDE VAR
Smallux VR Cafe, Ankara Turan Güneş Bulvarı 511 Sok. 6/B'da, Ankara, Karum AVM'de bulunuyor. Yine Kızılay'da 2 yeni AVM ile görüşmelerin sürdüğü yakında buralara da konsept konulacağı açıklandı.  

SMALLUX VR CAFE BAYİM OLUR MUSUN FUARINDA
Smallux VR Cafe ile ilgili detaylı bilgi almak ve sistemi yakından tanımak için 12-15 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul CNR Expo Center'da yapılacak olan “2017 Bayim Olur musun?” fuarına uğrayabilirsiniz.

Yazar: Haberci
smallux vr sanal gerçeklik sanal gerçeklik yatırım vr yatırım smallux vr cafe
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.