Weecomi Markası ile Dünyaya Yazılım Satıyor

Teknolojinin giderek geliştiği günümüzde "çılgın bir fikirle" yola çıkan Türk Girişimci Özkan Cıbır, Weecomi markası ile dünyaya yazılım satıyor. KOBİ ve müşteriyi buluşturan yazılıma ilgi büyük.

Weecomi Markası ile Dünyaya Yazılım Satıyor

"Dünyayı değiştiren çılgın fikirlerdir" sloganıyla yola çıkan Özkan Cıbır'ın 2 yıl Ar-Ge olarak geliştirdiği yazılımı, 2012 yılından bu yana dünyanın çeşitli ülkelerinde bir çok müşterinin cebine girmeye başladı. Yazılım, müşterilerin tasarruf etmesini, orta ve küçük işletmelerin de sorunlarını çözerek dünyaya açılmasını sağlıyor. Yine yazılım müşteri ve reklam sorununu ortadan kaldıryor. Müşteriler tek bir uygulama ile binlerce KOBİ'den alışveriş yaparken hem indirim kazanıyor, hemde KOBİ'lerin kampanyalarını takip ediyor.

Yazılım KOBİ'lerin bu uygulama sayesinde binlerce müşteriye ulaşırken kendi reklamlarını ücretsiz olarak yapmalarına olanak sağlıyor. Şu an itibariyle 7 ülkede kullanılan uygulama 2018 yılında ülke sayısını 20 çıkararak, dünyada Türk yazılımını pazarlamış oluyor. KOBİ'lerin teknolojiye ayak uymalarını sağlayarak onları mobil ticarete taşıyan Özkan Cıbır, "Gelişen dünyada orta ve küçük esnafı büyük AVM'ler karşışında tek bir çatı altına toplamayı hedefliyoruz. Dünyanın en büyük alışveriş topluluğu olma yolunda ilerliyoruz. Weecomi yeni başladığı e-Ticaret sayesinde KOBİ'lerin kendi üretikleri ürünleri dünya pazarına pazarlamayı planlıyor. Weecomi uygulaması her geçen gün Türk yazılım mühendisleri sayesinde geliştirilerek, tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor" dedi.

Weecomi'nin aynı zamanda Franchise bayilik verdiğine de dikkati çeken Özkan Cıbır, "Yüzlerce kişiye iş imkanı sunarak işsizliğe de son vermede katkılarda bulunuyoruz. Herkesin kendi işini kurmasını sağlıyoruz. 2012 yılında ilk olarak Azerbaycan'da başlayarak, Ukrayna, Rusya, Latviya, Litviya ve Gürcistan ve Kazakistan'daki çalışmaların ardından 2017 şubat ayında Türkiye'de faaliyetlerimize başladık. Weecomi şuan Türkiye'de 300 aşkın KOBİ ile anlaşma yapıp, binlerce müşterinin cebine girmiş durumda. Aynı zamanda Türkiye'de yüzlerce çözüm ortağına da yeni kazanç kapıları açarak, özelikle ev hanımları ve öğrencileri topluma iş veren olarak kazandırmış ve gelirler elde etmesini sağlamıştır. 

2018 yılında Avrupa'ya açılmayı planlayan Weeecomi, hedeflerinde ilk etapta 50 ülke ve beş yüz bin KOBİ, 50 milyon müşteriye ulaşmak var" diye konuştu. Özkan Cıbır, Türkiye'de dünyadaki her alışverişten vergi kazandıracağının da altını çizerek, yazılım ihracatında bir çığır açmayı hedeflediklerini söyledi. Cıbır, yerli ve yabancı basının başarılarına yer vermesinden duyduğu mutluluğa da teşekkür ede Özkan Cıbır, özelikle yurt dışındaki büyükelçiliklerin takdirini toplamayı başarmış, bir Türk yazılımının dünyada önemli bir yer tutacağına inanıyor.
 

Weecomi hakkında bilgi için; www.weecomi.com

Yazar: Haberci
özkan cıbır weecomi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Kk bodur     2017-12-12 Ozkan bey avrupa olusumu sizi ve fikirlerinizi bekliyor ozellikle heidelberg universitesi bu konuda calisma grubu hazirlamak istiyor gotusmek uzere
Dinçer ÇAKIR     2017-12-11 İleriyi öngörebilen kişiler için kusursuz bir proje. Çevremizde Weecomi anlaşmalı iş yerlerinin sayısının arttığını gördüğümüzde, bu projenin değeri çok daha iyi anlaşılacak
İsa metyar     2017-12-11 Weecomi şirketi ile çalışalı yaklaşık 8 ay oldu 100 lerce kobimiz ve bayı arkadaşlarına ulaştık inanılmaz gelişmeler oluyor bir Türk şirketini uluslararası boyutta yaymanın ayrıcalığı bambaşka Türkiyenin herkesiminden insanları ailemize bekliyoruz Harcadıkca kazan Kazandıkça harca weecomi İletişim 05333737796 Sponsor kodu WEE90144901
Admin     2017-12-11 Harika Ulkemiz adina harika bir duygu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.