Weecomi Türkiye'de 3. Ofisini Soma'da açtı

Alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirmek için yola çıkan Weecomi, Soma şubesi açıldı. Weecomi Kurucusu Hamza Cıbır, "Bayi ağımızı her geçen gün güçlendiriyoruz" dedi.

Weecomi Türkiye'de 3. Ofisini Soma'da açtı

Weecomi network sisteminin en sorunsuz ve en modernize edilmiş hali olarak birçok ülkeden sonra ilçemizde de şube açarak çalışmaları başladı.

Peki nedir bu Weecomi?
Kurucu Hamza Cıbır'a sorduk: "We Commission anlamına gelmektedir. Şirket defalarca tekrarlanan ve başarıya ulaşan bir modeli baz alarak tüm dünya genelinde tek bir indirim kart sisteminin kullanımını hedeflemiştir. Gelişen teknolojiyi baz alarak bu sistemi mobil uygulama haline getirmiş ve kullanımını daha cazip kılmıştır"

Weecomi ekosisteminin 3 farklı bölümü bulunduğunu söyleyen Hamza Cıbır, "Müşteri kobi ve bayi, bu üçgen arasında iletişim ağını kurarak üyelerine kazançlar sağlar. Bu sistemin Manisa İl Müdürlüğünü Fatma Saraç üstlendi. Weecomi Markası, Azerbaycan ve Türkiye’nin ortak markası olup, Türkiye ile aynı anda faaliyete başlamıştır. Şuanda Azerbaycan, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarusya, Latviya, Litviya ve Tiflis olmak üzere 7 ülkede resmi faaliyetini sürdürmektedir. Bayilerimiz katkısıyla Kazakistan, Kırgızıstan, Gürcistan, Bosna Hersek, Almanya, Fransa olmak üzere yeni ülkelerde alt yapı çalışmaları yapmakta ve başlangıç düzeyinde bayi ağı kurulmaktadır. Bu sistem ile herkes kazançlı çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

Yazar: Haberci
weecomi weecomi soma
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Hakan tak     2018-02-20 Harika bir sistem hizla buyuyor Bem 7 aydir icindeyim hayal ve hedeflerime ulasmaya basladim Hem kobi hem.musteri hem.is ortaklari kazaniyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı