Weecomi'den yardımlaşma atağı

Weecomi International Kurucusu Özkan Cıbır ve beraberindeki iş ortakları ile huzurevi ziyareti gerçekleştirdi. Yaşlılarla sohbet eden Weecomi heyeti, yakında Weecomi çatısı altında sosyal yardımlaşma derneği kurulacağını söyledi.

Weecomi'den yardımlaşma atağı

Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde KOBİ ve müşterileri buluşturan Weecomi International'dan sosyal yardımlaşma atılımı. Weecomi kurusucusu Özkan Cıbır, yurt genelinde iş ortakları ile buluşmaya ve istişareler yapmaya devam ederken bir yandanda sosyal projelere ağırlık veriyor. Manisa'nın Soma ilçesinde bulunan huzurevini ziyaret eden Özkan Cıbır ve Türkiye Organizasyon başkanları Dinçer Çakır ve Vedat Akgül, Weecomi Manisa İl Müdürü Fatma Saraç ile beraberindeki iş ortakları ile Soma Huzurevi'ni ziyaret etti. 

Öncelikle yöneticilerden bilgi alan Özkan Cıbır, sonrasında tek tek huzur evindeki kişilerle sohbet ederek çay içti. Weecomi International olarak sosyal projeleri daha da hızlandıracaklarını söyleyen Cıbır, "Biz sadece ağ değil, gönüllere bağ kurmak için yola çıktık. Huzurevleri ve çocuk yetiştirme yurtlarını ekibimizle birlikte ziyaret edeceğiz, onları dinleyeceğiz. Onların bize bizim onların dualarına ihtiyacımız var. En yakın zamanda Weecomi International çatısı altında bir sosyal yardımlaşma derneği kuracağız. Şirketin karından yüzde 10 buraya aktarılacak ve insanların her alışverişindende buraya para aktarılacak. İnsanlar alışveriş yaptıkça indirim kazanacak hemde her yaptığı alışveriş ile başkalarının yüzünü güldürecek" dedi.

Cıbır, kurulacak dernekte toplanan paraların öncelikle köy okullarına, kütüphane, boya badana ve çocukların eksiklerini tamamlamak gibi işlere verileceğini belirterek, "Biz gönüllere taht kurmak için bu yola çıktık. İnşallah Weecomi'ye dahil olan her KOBİ'mize her müşterimiz iş ortağımız bu hayra bu yardıma ortak olacaktır" ifadelerini kullandı.

Yazar: Haberci
weecomi özkan cıbır weecomi huzurevi weecomi soma
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.