Evimavm365 ile halılarınızı yenileyin

Evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız evimavm365.com'da bütçenize uygun kaliteli halı modellerini bulabilirsiniz. Yüzlerce çeşit halı ürün kataloğunu incelemeden halı almayın!

Evimavm365 ile halılarınızı yenileyin

1999 yılında elektrikli, elektriksiz ev aletleri, halı oyuncak, temizlik ürünleri, züccaciye, hırdavat malzemeleri ve buna benzer ürünlerin perakende satışını yapmak için kurulan İstanbul Ucuzluk Center, gelişen ve değişen çağın dinamiklerini takip ederek eticarete adım attı.

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLİ HALI
Eticaret sitesi açılışına özel yapılan kampanya kapsamında halı markaları, halı modelleri ve fiyatları ile yüzlerce halı çeşidi yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Merinos, Dinarsu, Padişah, Taç, İmparator, Diamond, Efsane, Boğaziçi ve bir çok halı markasının orjinal halıları, evimavm365.com'da satılıyor. Orjinal logo ve markalı halılar, depodan aynı gün kargo ile müşterilerine ulaştırılıyor.

3 KATLI ETİCARET DEPOSU
Firma eticaret sitesine özel Tokat merkezde, 3 katlı ayrı bir depo açmış ve tüm sevkiyatları buradan yapmaktadır. Özel fotoğraf çekim alanı, depo stok çalışmaları, ürün sevkiyat ekibi, yönetim ve denetim mekanizması ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan evimavm365.com, bu kapsamda çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Yine firma 60.000 m² kapalı alanda, 7 mağaza ile kaliteden ödün vermeden geniş ürün yelpazesi ve 200 den fazla çalışanı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörde lider olmayı Türkiye genelinde de isteyen Evimavm365.com, bu kapsamda yatırım ve Ar-Ge çalışmalarını da hızla sürdürmektedir.

Yazar: Haberci
evimavm evimavm365 online halı ucuz halı mağazası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı