İndirimsize uygulaması esnaf ile müşteriyi buluşturuyor

Esnaf ve KOBİ'leri müşterileri ile tek bir platformda buluşturan İndirimsize, Türkiye'deki yapılandırmasını hızla sürdürüyor. Ekonomiye can suyu olacak proje, girişimcilere de iş fırsatı sunuyor.

İndirimsize uygulaması esnaf ile müşteriyi buluşturuyor

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Canten Kaya ile girişimcilik çalışmalarının anlatıldığı seminerler sunan İndirimsize firması, Manisa'da bazı çalışmalara başladı. Katılımcıların girişimcilik adında eğitildiği seminerlerde ayrıca ufak bir sermaye ile iş kurma fırsatları da sunuluyor. 

İndirimsize 6 yıldır dünyada 5 ülkede faliyet gösteren tamamıyla Türk yazılımı olup Azerbaycan, Ukrayna, Rusya, Gürcistan ve 2017'de Türkiye'de startını vermiş olup esnaf ile müşteri arasında bir alışveriş köprüsü kurarak ekonomiye can suyu sunmaktadır. 

Sistem 2 uygulama üzerinden çalışarak bir müşterilerinin kullandığı ve App Store ve Play Store'dan kolaylıkla ulaşabildikleri bir uygulama ile müşteriler alışveriş yaparken tasaruf etmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama.. Bu uygulamada KOBİ'ler tamamen ücretsiz olarak yer alırken müşterilere reklamlarını duyurma imkanı yanında markalaşma adınada bir yol kat ediyorlar. KOBİ ile müşteriyi buluşturan bu uygulamaya müşterilerde esnaflarda tamamen ücretsiz ulaşırken KOBİ'ler sisteme tanımladıkları sadece bir komisyon ile onbinlerce müşteriye ulaşabiliyırlar.

Bu sayede Türkiye'nin çeşitli illlerinde seminerler veren şirket, Canten Kaya eşliğinde hem insanlara girişimcilik ile alakalı eğitim verirken hemde onlara kendi işlerini kurmaları için İndirimsize iş ortaklığı projesine davet ediyor.

Projenin mimarı Özkan Cıbır, sistemde asıl hedeflerinin bir Türk yazılım firması olarak, dünyadaki yapılan her alışverişten Türkiye'ye vergi getirmek olduğunu belirterek, "KOBİ'lerimizin AVMlere karşı rekabet gücünü artırmak ve aynı zamanda herkese kendi işini kurmak için bir imkan sunmak istiyoruz. Bu sayede ülkemizdeki issizlik sorununada katkı sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

İndirimsize şirket CEO'su Şakir Sencer ile yaptığımız reportajda ise İndirimsize şirketini bir buçuk yıldan beri takip ettiklerini projenin kendisini çok etkilediğini ve projeyi dahada büyütmek için şirket CEO'luğunu kabul ettiğini söyleyen Sencer, bu proje sayesinde gençler ufak bir sermaye ile kendi işlerini kurup dünyaya açılabileceklerini kaydetti.

Kendine has uslubu ile girişimcilik ile ilgili bilgi veren Canten Kaya da, projeyi uzun zamandan beri takip ettiğini ve projenin tam bir pasif gelir ve nakit akışı sağladığını söyleyerek Türkiyenin 4 bir yanına bu projeyi yaymak için projenin mimarı Özkan Cıbır'ın yanında yer aldıklarını kaydetti.

Manisa'da gerçekleşen ve çok sayıda kişinin katıldığı program Manisa Esnaf ve Sanatkarlar odasında yapıldı. Katılımcıların dikkatini çeken uygulama Manisaya hızlı bir giriş yaptı.
Projenin hedefi ise Manisa'da ilk etapta 500 KOBİ ve 100 bin müşteri olduğuna dikkat çekildi. Şirket, tüm girişimcileri ve iş kurma hayali olanları firmaları ile iletişime geçmeye davet ediyor.

Yazar: Haberci
indirimsize indirimsize uygulaması
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.