İndirimsize ile Ankaralı KOBİ ve müşteri kazanacak

Uygulamayı kullanan müşterilere indirim, KOBİ'lere de yeni müşteri kazandıran İndirimsize, Ankara'da büyük bir toplantı ile tanıtıldı.

İndirimsize ile Ankaralı KOBİ ve müşteri kazanacak

KOBİ ile müşteriyi buluşturan İndirimsize uygulaması Ankara'da seminerler eşliğinde katılımcılara anlatıldı. Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazan Adem Karafilik ile İndirimsize şirket yöneticileri hem eğitim, hem iş fırsatını salonu dolduran girişicimlere duyurdu.

6 yıldır Dünyada 5 ülkede faliyet gösteren ve tamamıyla Türk yazılımı olup Azerbaycan, Ukrayna, Rusya, Gürcistan ve 2017'de de Türkiye'de startını veren İndirimsize, esnaf ile müşteri arasında bir alışveriş köprüsü kuruyor. Ekonomiye can suyu olan uygulama ile sistem müşterilerin alışveriş yaparken tasaruf etmelerini sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan ve App Store ile Google Play'den indirilebilen uygulama KOBİ'ler için de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Müşterilere reklamlarını duyurma imkanı yanında markalaşma adına da önemli avantajlar sunan program, sisteme tanımlanan indirim oranlarını müşterilere yansıtıyor. Tüm bu alt yapının daha geniş kitlelere ulaşması için Türkiye’nin çeşitli illlerinde seminerler veren şirket, eğitimciler eşliğinde hem insanlara girişimcilik ile alakalı eğitim verirken hemde onlara kendi işlerini kurmaları için İndirimsize iş ortaklığı projesine davet ediyor. 


Projenin mimarı Özkan Cıbır, "Sistemde asıl hedefimiz bir Türk firması ve yazılımı olarak 50 ülkede faliyet göstererek Dünya’daki yapılan her alışverişten ülkemize vergi getirirken KOBİ'lerimizi AVM’lere karşı rekabet gücünü artırmak ve aynı zamanda herkese kendi işini kurmak için bir imkan sunmaktır. Bu sayede ülkemizdeki işsizlik sorununa da katkı sağlamaya çalışıyoruz" dedi. 

Cıbır, "Bu proje sayesinde gençler ufak bir sermaye ile kendi işlerini kurup Dünya’ya açılabiliyor. Proje de eğitimleri üstlenen uzmanlar da projeyi inceleme fırsatı da elde ediyorlar. Yaptıkları incelemelerden sonra böyle bir projenin daha önce neden ülkemize kazandırılmadığını hayretler içinde izlediklerini belirterek, kendileri de bu projeye katılmaktan geri kalmıyorlar. Eğitimcilerin ortak görüşü de pasif gelir ve nakit akışının sağlandığını ve Türkiye’nin dört bir yanına hızlı bir şekilde yayılması gerektiğini söyleyerek ellerinden ne gelirse yapacaklarını belirtiyorlar" ifadelerini kullandı. 

Ankara’da Doğa Residence Otel’de yapılan programa çok sayıda kişi katıldı. Toplantıdan sonra Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirler projenin tüm Türkiye’ye yayılması için çok çalışacaklarını, hedeflerinin binlerce KOBİ ve Müşteri olacağını belirterek salondan ayrıldılar.

Yazar: Haberci
indirimsize indirimsize ankara
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.