Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife

Bay ve bayan spor giyiminde kıtaları aşan Türk markası Speedlife, sektöründeki markalaşma çalışmalarını artırarak sürdürüyor.

Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife

1993’ten bu yana spor giyim sektöründe faaliyet gösteren MC Tekstil’in Run, Never Stop’ sloganıyla markalaştırdığı Speedlife, dünyanın aranan markası olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Genç, dinamik ve hedeflerini her zaman ortalamanın üzerinde belirleyen vizyoner bir yönetim kadrosuna sahip Speedlife, kalite, şıklık ve performans triosuyla kendi trendlerini, AR-GE’nin gücüyle piyasaya sunuyor.

BAYAN SPOR KIYAFETLERİ
Speedlife’da dünya trendlerini yakından takip eden tasarımcıların ortaya çıkardığı kadın spor giysileri ve kadın spor ekipmanları büyük beğeni topluyor. Özellikle bayan spor tişörtler, bayan spor taytları, bayan spor şortlar, bayan eşofman altları, bayan spor elbiseleri ve bayan spor sütyenleri çok satan ürün kategorileri arasında yer alıyor.

SPOR SEVER ERKEKLERİN TERCİHİ
Spor seven erkeklerin tercihi de Speedlife olmaya devam ediyor. Öyle ki erkek spor giysileri ve erkek spor aksesuarları Speedlife sevenlerin en çok aradığı başlıklar arasında yer alıyor. Speedlife da, çeşitli sporlara özel erkek spor tişörtler, erkek spor şortlar, erkek spor eşofman altları, erkek spor taytlar, erkek kapüşonlu üstler ve yüzlerce çeşit yer alıyor.

DÜNYA MARKASI OLMA HEDEFİ
Speedlife, tüm ürün seçenekleri ve geçmişten gelen tecrübesiyle bir dünya markası olma yolunda ilerliyor. Spor giyiminde Türkiye’den doğan kıtaları aşan Speedlife, Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan, Portekiz, Romanya, Ukrayna, Cezayir, Ürdün, İran, Irak, Lübnan ve Türkiye Cumhuriyetlerden sonra ihracat hedefine yeni ülkeler koyarak sektördeki hedeflerine ilerliyor.

Speedlife, ürünlerini http://www.speedlife.com üzerinden inceleyebilir, ödeme seçenekleriyle adresinize isteyebilirsiniz.

Yazar: Haberci
speed life spor kıyafet türkiyenin spor giyim markası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor