Taşıyıcı'nın yeni filminde şok

Milyonlarca izleyicisi bulunan Taşıyıcı filminin yeni serisi 'Son Hız' bu hafta sinemalarda gösterime girdi, fakat köklü bir değişikle.

Taşıyıcı'nın yeni filminde şok
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü aktör Jason Statham, Taşıyıcı'nın yeni filminde rol almadı. Statham'ın yerine, İngiliz aktör Ed Skrein rol aldı. Taşıyıcı'daki bu köklü değişiklik araca yansımadı. Aynı arabayla yeni filmde de aksiyon dolu görüntüler izleyiciyle buluştu.

2008 yılından bu yana milyonlarca kişi tarafından izleyenen Transporter yani, Taşıyıcı'nın yeni seri filmi 'Son Hız' sinemalarda izleyiciyle buluştu. Seriyi izleyenler Jason Statham olmadan da izlerim derler ise filmden biraz bahsedelim. 

Artık eski hızlı hayatını terketmiş olan Frank Martin (Ed Skrein), Fransa'nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: 3 güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna (Loan Chabanol) önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek zorunda kalacaktır.

Filmin orjinal fragmanını izlemeyek için yukarıdaki Videoyu izle butonuna tıklayabilirsiniz. 

Yazar: Haberci
taşıyıcı-son hız filmi jason statham
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Osman     0000-00-00 Jason statham yoksa ne kadar güzel olursa olsun izlemem izleyemem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı