AK Parti'nin seçim şarkısı İsyankar

AK Parti, 1 Kasım'da yapılacak Milletvekili seçimlerinde kullanılacak şarkıyı, Mustafa Sandal'ın İsyankar'ı olarak belirledi. Şaka değil gerçek.

AK Parti'nin seçim şarkısı İsyankar

1 Kasım'da yapılacak 26'ıncı Dönem Milletvekili seçimlerine giderken partiler de hazırlıklarını sürdürüyor. Her seçimde Uğur Işılak'ın şarkılarını kullanan AK Parti, bu kez değişikliğe gitti ve Mustafa Sandal'ı seçti. İsyankar şarkısı ile AK Parti'nin tek başına iktidar olduğu günlere atıfta bulunup, yeniden iktidar olma konusu söze getirelecek. 

Sanatçı Mustafa Sandal'ın 'isyankar' şarkısı AK Parti'nin seçim kampanyasında meydanlarda dinletilecek. AK Parti'den önemli bir kaç isim, sanatçı Mustafa Sandal ile görüştü ve şarkının kullanılması için izin aldığı öğrenildi. Şarkının sözlerini bilenler için bu durum ilk duyuşta biraz itici gelse de sözlerde önemli bir değişiklik yapılıp, zihinlerde kalması sağlanacak. Şarkı sözlerine, "İstersen dağlar dağlar yerinden oynar oynar sabırsız kaldım bir tek aşkına isyankar. Tek başına iktidar' gibi bir uyarlama yapılması düşünülüyor. 

Mustafa Sandal, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Recep Tayyip Erdoğan'a da özel bir şarkı yapmasıyla gündeme gelmişti. 

Yazar:
mustafa sandal isyankar şarkısı akparti seçim müziği dinle akparti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı