Kırşehir’in hafiye belediye başkanı

Kırşehir'de Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, talimat verdiği çalışmaların kontrolü için ilginç bir yönteme başvurdu.

Kırşehir’in hafiye belediye başkanı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye çalışmaları kapsamında mahalle ve sokaklarda yapılan çalışmaları hafiye gibi inceliyor. Gördüğü aksaklıkları hemen uyaran Başkan, vatandaşların da nabzını tutuyor. 

Kırşehir Belediyesi bünyesinde sert zemin, kilit parke, asfalt, asfalt yama ve park çalışmalarına hız vermesi ile birlikte 'bazı aksaklıklar yaşanabilir' diye düşünen Belediye Başkanı Bahçeci, denetime çıktı. Belediye ekiplerinin yaptığı çalışmaları inceleyen Bahçeci, gördüğü aksaklıkları da talimat vererek çözüyor. Şehrin pek çok yerinde başlayan çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürümesini isteyen Başkanın bu hareketi vatandaşların da beğenisini topluyor. 

ŞEHİR ŞANTİYEYE DÖNDÜ
Kırşehir Belediyesi, Hızırağa Şehit Vemin Doğan Caddesi asfalt çalışması, Lise Caddesi asfalt yama çalışması, Kümbetaltı Mezarlığı civarı sert zemin çalışması, Osman Bölükbaşı parkı çalışması, Saraycık Mahallesi kaldırım kilit parke çalışması, Saraycık Mahallesi Kelebek Apart yanı sert zemin çalışmaları yapıyor. 

MODERN BİR ŞEHİR İÇİN
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Bahçeci, "Şehrimizi modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız süratle devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz" dedi. 

Yazar:
kırşehir belediyesi çalışmaları Başkan Yaşar Bahçeci
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı