Yere batsın sizin siyasetiniz.

www.kupurhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ertuğrul, şehit haberleri üzerine yapılan siyaset üzerine köşe yazısı yazdı. Okuyup, yorumlayın.

Yere batsın sizin siyasetiniz.

Türkiye, dün akşam saatlerinde Hakkari Dağlıca'dan gelen şehit haberleriyle sarsıldı. Ankara'da terör zirvesi gerçekleşti, ilgili kurumlar son durum hakkında görüşmeler yaptı. Genelkurmay Başkanlığı da gece 02.20'de bir açıklama yaparak, operasyonların sürdüğünün bilgisini verdi.

Bu yazı yazılırken sabah 07.00 sularıydı ve şehit ve yaralılarla ilgili resmi bir açıklama yoktu. Fakat sosyal medya kalemşörleri, hükümete siyasi idealleri uğruna yalan bilgilerle saldıranlar teşhisi koymuştu. Aslında bu konuda yazacak o kadar çok şey var ki bu yazıyı okuyanları bunaltmamak için kısa tutuyorum. 

Herkesin bir ailesi var. Kimisi bir anne, kimisi bir baba. Bazen yeri geliyor insan kendi çocuğuna söz geçiremiyor, yeri geliyor hanımına, kocasına. Burada bahsi geçen yer Türkiye; üzerinde 80 milyon farklı kişinin yaşadığı, uğruna şehitlerin olduğu bir vatan. Buranın yönetilmesi hususunda seçimler yapılır ve kişiler başa gelir. Söz hakkı çoğunlukla seçilende, muhalefet hakkı da TBMM'ye giren diğer partilerdedir. 

Köşe yazısının tamamını okumak için TIKLAYINIZ.

 

Yazar:
Mehmet Ertuğrul köşe yazısı Şehit siyaseti üzerine yazı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı