Zaman muhabirinden Erdoğan çıkışı

Zaman Gazetesi'nin HDP'yi takip eden muhabiri Tuğba Mezararkalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 400 milletvekili açıklamasıyla ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

Zaman muhabirinden Erdoğan çıkışı

Hakkari Dağlıca'daki terör saldırısının ardından sosyal medyada yayılan '400 milletvekili verilseydi böyle olmazdı' açıklamalarına Zaman Gazetesi'nden ilginç bir cevap geldi. 

Zaman Gazetesi'nin HDP'yi takip eden muhabiri Tuğba Mezararkalı, twitter hesabından, "Konuşmayı tekrar tekrar dinledim. CB'nin 400 vekil acıklaması Dağlıca ile ilgili değil. Erdoğan nefreti insanların gözünü kör etmiş!" diye yazdı. Mezararkalı'nın bu paylaşımına yüzlerce kişi cevap yazdı. Kimileri Tuğba Mezararkalı'yı takdir ederken, kimileri eleştirdi. 

SOSYAL MEDYADA NE OLMUŞTU
Dün akşam saatlerinde şehit haberlerinin gelmesiyle Hürriyet Gazetesi, "400 milletvekili verilseydi böyle olmazdı" başlığıyla bir haber yayınladı. Bunun üzerine sosyal medyada binlerce kişi Erdoğan'a hakaret ve sitem dolu sözler paylaştı. Bunun yayılması üzerine Hürriyet haberi yayından kaldırdı. O sırada canlı yayında olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'da konuşmalarının çarpıtılmasına tepki göstererek, malum medyanın, şehitler yerine bu tür manipülasyon haberleri öne çıkardığını söyledi. 

 

Yazar:
Zaman Gazetesi muhabiri Tuğba Mezararkalı sözleri Zaman Gazetesi muhabiri Erdoğan'a ne dedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı