Cübbeli duasına HDP'yi de kattı

Cübbeli Ahmet Hoca, Dağlıca saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada, şehitler için dua etti. Hoca, HDP'ye ithafen öyle bir şey söyledi ki, 'Amin' diyeceksiniz.

Cübbeli duasına HDP'yi de kattı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü, Dağlıca'daki terör saldırısının ardından bir açıklama yaptı. Ahmet Hoca, dua okurken ezan okununca, teröre lanet okumayanlara üstüne basa basa dua etti.

Dağlıca şehitlerinin haberlerini duyduğundan beri üzüntü içerisinde olduğunu söyleyen Ahmet Ünlü, şehit sayısının netlik kazanmaması sebebiyle açıklama yapmadığını söyledi. Ünlü, "Şehitlerin sayısıyla ilgili bir çok haberler dolaştı. Bunların astarını öğrenmeden konuşmak iyi olmaz dedik. Bu saatten sonra 16 şehit olarak açıklandı. Allah-u Teala şehitlere rahmet, kabirlerine nur eylesin inşallah. Vatan için canlarını seve seve verdikleri için onları en yüksek derecelerde mertebe versin inşallah. Şehitlerin ruhları cennetin nehirlerinde dolaşırlar. Siz onları ölü sanmayın asıl diri onlardır, rableri katında rızıkları veriliyorlar. Şehitlerin rızıkları devam eder" dedi.

CENNETİ ŞEHİT YAKININA HELAL EYLE

Türkiye'nin iç ve dış düşmanlarıyla ilgili de konuşan Ahmet Ünlü Hoca, "İç ve dış savaştan muhafaza eyle. Allah'ım ülkemizi bölünmekten muhafaza eyle. Allahım, şehitlerimizin ailelerine (Ezan saati denk geldi. Bu saatte okunan dualar kabul olur) sabri cemil, salih amellerle hayırlı uzun ömür nasip eyle. Şehitlerin ailelerine çocuklarını iki cihanda saadet ihsan eyle. En sevdikleri, eşlerini, ciğer parelerini seve seve feda ettikleri gibi, cennetini helal eyle, lütfeyle yarabbi" diye konuştu.

BOMBA KOYAN ELLERİ KURUSUN

Cübbeli Ahmet Hoca, duasının son bölümünde ise, Allah'ın 'Ya Kahhar' ismini anarak, "Allahım bu ezan saatinde onları kahreyle, kurut yarabbi. Mayın döşeyen elleri kurut. Destekleyenleri helak eyle, arkasındaki siyonistleri, alman gavur kim varsa ve onlara silah, para veriyorsa, birbirine düşür yarabbi. Hilelerini ters döndür. Şuheda kanlarıyla yoğrulmuş toprakları kıyamet sabahına kadar, Müslüman Türk milletine payidar eyle yarabbi. Amin diyenlerin dillerini koru Ya rabbi. Lanet etmeyenlere de lanet eyle yarabbi" dedi.

HDP'li Selahattin Demirtaş ve milletvekilleri terörü lanetleyemeyenler olarak biliniyor.

Yazar:
cübbeli ahmet hoca dağlıca saldırı açıklaması cübbeli ahmet hoca dua şehitler için açıklama
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı