Modifiyeli araçlar şehitler için sessizdi

Samsun'daki modifiyeli araba sahipleri Dağlıca'daki terör saldırısını kınamak için sessiz konvoy yaptı.

Modifiyeli araçlar şehitler için sessizdi

Hakkari'nin Dağlıca İlçesi'ndeki terör saldırısını protesto etmek için Türkiye'nin her yerinden haberler geliyor. Bunlardan bir tanesi de Samsun'dan. Modifiye tutkunları, sessiz bir şekilde şehir turu atarak en anlamlı eyleme imza attılar.

Samsun'daki bir oto aksesuar sahibinin çağrısıyla toplanan yaklaşık 100 modifiyeli araç, Gülsan Sanayi Sitesi önünde buluştu. Atakum İlçe sahil kenarında tur atan araçlara büyük Türk bayrakları takıldığı görüldü. Araç sahipleri şehrin en kalabalık yerlerinden biri olan Atakum sahilinde İstiklal Marşı okudu. Vatandaşların da, eşlik ettiği tur boyunca korna dahi çalınmadı. Hep egzoz sesi, yüksek müzik çalan araçlar bu kez şehitler için sustu. 

Eylemi organize eden Gökhan Cerrah, şehit haberlerinin kendilerini üzdüğünü belirterek, kupurhaber.com'a şu açıklamaları yaptı: "Modifiyeli araç tutkunları olarak bizim yapacağımız en anlamlı eylemi yapmak istedik. Şehit haberleriyle ciğerlerimiz yandı. 'Sessiz eylem' adıyla bu etkinliği düzenledik. Kısa süre olmasına rağmen 100'e yakın modifiyeli araç eşlik etti. Çevredeki vatandaşlar da bu görüntü karşısında bizleri alkışladı. Samsun halkının duyarlılığı bizi mutlu etti. Amacımız farkındalık oluşturmaktı. Sanırım bunu başardık" 

Hepsi birbirinden farklı olan otomobiller, trafiği aksatmadan yaptıkları eylemi yine sessiz bir şekilde sonlandırdı. 

Yazar:
modifiyeli araçlar şehitler için sustu samsun modifiyeli araçlar eylemi modifiye tutkunlarından anlamlı eylem samsun modifiyeli araçlar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.